07 November, 2017

Astera (Astara)'nın Rahibeleri


“Bedenleri ve zihinleri Hatıra Tapınaklarına adanmış Astera (Astara)’nın rahibeleri vardır. Bu kadınların kemiklerine, etlerine ve organlarına, hücrelerinin derinliklerine, korunması için tarihi olaylar ve bilgiler konmuştur.Bu kadınlarda, bu Hatıra Koruyucularının içinde, açığa çıkarılacak mücevherler, yaratma ve şifa yetenekleri depolanmıştır. Bazıları, bu kadınların gerçek yeteneklerinin; eski kayıtları en küçük kum tanesinde, bir yaprağın damarlarında, yıldız takımlarında, ya da dudaktaki öpücüğün yumuşaklığında okumak için; tüm Yaşamın kendisi ile kesintisiz bağlantı kurma kabiliyetleri olduğunu söyler.Bu Hatıra Koruyucuları hem boş ve çağlar boyunca bilgeliği taşıdıklarından aynı zamanda doludurlar.”
Gaia Kodeks:Node 444.54.281

Atlantis Rahibeleri Gizem Okullarının parçası olarak birlikte çalışıyorlardı. Tapınaklar inşa ediyor, enerjileri sevgi halinde tutmak için ritüeller yapıyorlardı. Bu görev, özgür irade nedeniyle bu realite deneyinde çok önemliydi. Bu yüzden rahibeler sürekli kozmik kuralları öğrenip, kutsal dişil ile bağlarını güçlendiriyorlardı. Daha yüksek derecede bilinç düzeyine ulaştıklarında, Gaia Sofya’nın, doğrunun, adaletin, sevginin ve harmoninin koruyucuları olarak inisiye ediliyorlardı.

Kahinler karanlığın işaretlerini görmeye başlayınca, Sevgi Tapınağının yüksek rahibeleri Gaia Sofya’yı korumak için bir plan hazırladılar. Bu planda rahibeler, antik bilgiyi taşıma görevini aldılar. Rahibelerin birçoğu döngü bitiminde tekrar dönmek üzere Dünya’yı terkederken, bazıları burada kaldı. Şimdi bu kutsal varlıklar görevlerini tamamlamak üzere Dünya’ya dönüyor.

Bu bilgileri korumak için Dünya’da kalanlar “Astara’nın Rahibeleri” adında bir grup oluşturdular. Unutkanlık büyüsü altında olacaklarını biliyorlardı. Bu nedenle bu bilgileri sembollere kodladılar. Yaşamlar boyunca bu varlıklar, ne anlama geldiklerini hatırlayamasalar da, sanat eserlerinde bu sembolleri kullandılar. Karanlık varlıklar bu sembollere ne kadar negatif anlamlar yüklemeye çalışsalar da başarılı olamadılar. O kadar çok sanat eserini de yok edemediler. Sanata negatif anlam yükleme çabaları da başarılı olamadı.

Astara’nın Rahibeleri nesilden nesile bu bilgiyi aktardılar. Bugün bile bu antik bilgi Dünyada ve bizim onun kodlarını çözmemizi bekliyor.

Kutsal Eril ve Dişil Enerji Sembolleri İçeren Halep ve Sümer Antik Çömlek/Seramik Örnekleri

Bu kodlanmış mesajlar bu rahibelerin bilinçaltında zihin ve bedenlerine konulurken, bu anıların zamanı geldiğinde kilidi açılıp bilgiler çözülecekti. Birisinin bu görevi üzerine alması gerekiyordu, ve bu kişi St.Germain idi. Çoğunluk onu bolluk getirecek Yükselmiş Üstat olarak bilse de, kendisi aynı zamanda spiritüel simya ustasıdır ve ruh ikizi ile beraber, bu gezegendeki varlıkların ikililikten kurtulması için onlara yardım etme görevini üslenmiştir.

St. Germain’in Sembolü Malta Krosunu çevremizde görmekteyiz. Soldaki resimde kendisinin ruh ikizi ile birliğini temsil eden ek sembolizm be bulunmaktadır.

Bu gerçek simya yoluyla olacaktır. İnsanlık tarihinde, simyaya karanlık varlıklarca çok fazla negatif anlam yüklenmiştir. Ancak, gerçekte, doğru simya kendimizi bilme/bulma sürecini öğretir. Kişinin kendisini ikililik realitesinden kurtarma tekniklerini içerir. Simya ile, bilincimizdeki tüm karanlığı; beden, zihin ve ruh arındırma steplerinden geçerek dönüştürmemiz gerekir.

https://www.youtube.com/watch?v=Et7dcjQQIKA&t=9s

Yukarıdaki videoda Mark Passio’nun da dediği gibi, bu gezegendeki varlıklar için simya pekçok alegoriyi çözerek gerçekleşecektir. Dünyadaki karanlık etkinin çoğunun zayıflamakta olması nedeniyle, şimdi simyanın gerçek öğretilerinin kilidini açmanın zamanı geldi. Bu nedenle, St.Germain kendilerini yeniden bulmaları için rahibelerle iletişime geçti. Bu varlıklar, Hadise’den sonra insanlığın iyileşmesine ve BİR olma sürecine yardım için öğretmen olma görevini alacaklar.

Bu süreç her bir kişinin kendisinin geçmesi gereken bir süreçtir ve arınması gereken çok şey var. İnsanlık olarak bizler başkalarının bize Yükseliş Odalarını getirmelerini ve bunu bizim yerimize yapmalarını bekleyemeyiz. Her bir kişi bunu yapabilir ve her birimizin, BİR Bilincine ulaşmak için bu süreci yaşamayı bilinçli bir şekilde seçmesi gerekir. Pekçoğunun dediği gibi: “Beklediğimiz bizleriz.”

Atlantis Rahibeleri…

St.Germain her zaman içinizde derinde hissettiğiniz/bildiğiniz bilgilerin kilidini açmak için yardım etmek üzere size bağlanmaya hazır.Bu bilgileri aktive etmenin zamanı geldi. Ona bağlanmanın zamanı geldi. Hadi şimdi kutsal dişil bilgeliğini aktive edelim. Buna hazırız.

Sevgi herşeyi fetheder; sevgiye yol verin!
No comments:

Post a Comment