07 April, 2017

BUNU YAYIN! ACİL ÇAĞRI! BARIŞ MEDİTASYONU 11-NİSAN-2017

11 NİSAN 2017 SABAH 9:08'DE!!!

Harekete geçmenin tekrar zamanı geldi! Dünyamızın kaderini kendi ellerimize almanın zamanı geldi! Hepimiz gezegenimizde barışı sağlama sürecinin çok uzun sürdüğü konusunda hemfikiriz. İşte bu durumu beraberce hızlandırma fırsatımız. Bunun için, 11 Nisandaki dolunayı bir portal oluşturup gezegenimiz etrafındaki enerji alanını dengelemek için kullanacağız.

Bu meditasyonu son günlerdeki Suriye askeri geriliminin negatif etkilerini önlemek için yapıyoruz:

https://www.rt.com/news/383782-us-strikes-syria-tomahawaks/


Bunu yayın! Bunu tüm Dünyada paylaşın!Lütfen bunu web sayfalarınızda ve bloglarınızda paylaşın. Spiritüel grupları bize katılmaya davet edin. Eğer alternatif bir medya organınız varsa oraya da gönderebilirsiniz. Dünyada bulunduğunuz bölgede yerel toplumunuzda buna katılacaklar için kendi facebook grubunuzu kurabilirsiniz. Bu meditasyon için ana bir facebook grubuna da ihtiyacımız var. Bu konuda bir video hazırlayıp YouTube'de de yayınlayabilirsiniz.

Bilimsel araştırmalar gösteriyor ki kitlesel meditasyonların insan toplumuna pozitif etkileri vardır. Bu yüzden bu meditasyona katılan her biriniz aslında Hadisenin daha erken olmasına yardımda bulunabilir:

http://thespiritscience.net/2015/06/18/studies-show-group-meditation-lowers-crime-suicide-deaths-in-surrounding-areas/

http://www.worldpeacegroup.org/washington_crime_study.html

Bu meditasyon, Işık Güçlerinin Dünya yüzeyindeki Işık enerjisini topraklayarak, gezegen barışını sağlama sürecini hızlandırmak için gerekli gezegen Işık gridini güçlendirmesine yardım ediyor. Bu meditasyonu yapan insan sayısı, süreci hızlandırmada tek başına en etkili faktördür.

Bu meditasyonu yaparken 144,000 kişilik kritik sayıya ulaşabiliriz!

Meditasyonumuz için astrolojik çizelge; Güneş/Uranüs/Eris, Vesta, Jüpiter/Ay ve Plüto/Juno’nun; gezegensel gerginliğin Işık Güçlerinin müdehalesi ile sona ermesi öncesinde tepe noktasına ulaştığı anlamına gelen büyük bir kareyi gösteriyor:


Bu meditasyonu 11 Nisan Salı günü tam olarak Dolunay anında, 08:08 Merkez Avrupa Zamanı (CEST)’te yapacağız. Bu, 2:08 Taipei CST, 8:08 EET Kahire, 8:08 Palmira, 7:08 BST London, 2:08 am EDT New York, 1:08 am CDT Şikago, 0:08 MDT Denver, 10 Nisan Pazartesi 11:08 PDT Los Angles ve 9:08 TSİ Türkiye zamanı demek.

Meditasyon zamanını bu linkten kontrol edebilirsiniz:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=PEACE+MEDITATION&iso=20170411T080808&p1=53

Meditasyon Görsellemeleri:

1. Rahat bilinç durumuna geçmek için kendi tekniğinizi kullanın.

2. Meditasyonunuzu Dünya’ya ve üzerinde yaşayanlara barış getirme sürecini hızlandırmak için bir araç olarak kullanma niyetinizi belirtin.

3. Galaktik Merkez Güneşinden bir ışık sütunu çıktığını, bunun Güneş Sistemimizdeki tüm Işık Varlıklarından ve sonra bedeninizden geçerek Dünya merkezine gittiğini görselleyin. Başka bir Işık Sütununun Dünya merkezinden çıkarak bedeninizden geçtiğini ve gökyüzüne yükselip galaksimizdeki ve Güneş Sistemimizdeki tüm Işık varlıklarına doğru yükseldiğini canlandırın. Şimdi aynı anda aşağıya ve yukarıya akan iki Işık sütunu üzerinde oturuyorsunuz. Bu Işık sütunlarını birkaç dakika aktif tutun.

4. Şimdi mor alevin; plazma, eterik ve astral planlarda Suriye Vorteksini ve enerji alanını temizlediğini görselleyin. Daha sonra mor alevin genişleyerek tüm Orta Doğuya yayıldığını ve onu temizlediğini canlandırın. Ve mor alevi daha da genişleterek tüm gezegenimizi çevrelediğini; plazma, eterik ve astral planlarda gezegen enerji alanını temizlediğini görselleyin.


5. Şimdi yumuşak pembe dişil kutsal bir şifa enerjisinin Suriye’deki tüm insanları iyileştirdiğini ve ülkelerine barış getirdiğini görselleyin. Bu yumuşak pembe ışığın Palmira’yı koruduğunu hayal edin.Kutsal dişil enerjinin tüm Dünyada Suriye savaşı ile alakalı kişilerin kalplerini ve zihinlerini iyileştirdiğini görselleyin. Daha sonra bu kutsal dişil enerjinin tüm Orta Doğuya yayıldığını ve oradaki tüm insanları iyileştirdiğini hayal edin. Ve bu enerjiyi daha da genişleterek tüm gezegenimizi onunla sarın ve gezegen üzerindeki tüm yaşayan varlıkları bu enerji ile iyileştirin.

Tanrıça barış istiyor ve barış sağlanacak!

Barış Meditasyonu ile ilgili güncellemeler için:

http://2012portal.blogspot.com

Kılavuzlu Meditasyon:Kaynak: http://2012portal.blogspot.com/2017/04/make-this-viral-peace-meditation-2017-4.html

7 comments:

 1. Türkiye saatini anlamadım? ayın nasıl 10'u olabiliyor?

  ReplyDelete
 2. Meditasyona kalan zamani sag ust kosedeki zaman sayacindan takip edebilirsiniz :)

  ReplyDelete
 3. Bu hadise ne zaman gerçekleşecek bir heyecanla okumuştum ama olan tek hadise haksızlık savaş ve zulüm :(

  ReplyDelete
 4. Ülkemizi kötü niyetlerden korumak için. Sevgiyle !

  ReplyDelete
 5. Tüm dünya ve insanlığın birliği ve barışı için sevgi ve ışıkla

  ReplyDelete
 6. Bugün 09:08 itibariyle Ülkem, Ortadoğu ve Dünyamız şifalandı.
  Şükürler olsun <3

  ReplyDelete
 7. Bilgilendirme icin cok Tesekkurler! Sevgiyle ve Pozitif Enerjiyle kalalim ve olabildigince bu degerli bilgileri cevremizle paylasalim!

  ReplyDelete