18 September, 2015

Yükselme Belirtileri


Bizi Facebook'ta takip edin : AshtarCommandCrew

1.Uyku Düzeninde Değişme:
Huzursuzluk, sıcak ayaklar, gece iki ya da üç kez uyanma.Yorgun uyanma ve gün boyunca ara ara uykulu hissetme. Birçoğunun yaşadığı Triad Uyku Düzeni denilen bir şey var: Birkaç saat uyuyorsun, uyanıyorsun, bir iki saat tekrar uyuyorsun, tekrar uyanıp tekrar uyuyorsun. Diğerleri için, uyku gereksinimleri değişti. Daha az uyku ile yaşayabilirler.
Son zamanlarda taç çakradan vücuda giren dev enerji dalgaları yaşıyorum. Bu iyi hissettiriyor, ama uzun bir süre için beni uyanık tutuyor, sonra azalıyor.
Tavsiye: Buna alışın. Bu durumla barışın ve yeterli uyku alma konusunda endişelenmeyin (Endişelenmek daha fazla uykusuzluk yaratır). İhtiyacınız olan şeylerden kafanızı uzaklaştırırsanız günü daha kolay geçirebilirsiniz. Yüksek benliğinizden de size arada sırada bir mola vermesini ve derin ve iyi gece uykusu vermesini isteyebilirsiniz. Eğer uyandığınızda tekrar uyuyamıyorsanız, uyanık zamanları meditasyon, şiir okuma, günlük tutma, ya da aya bakma ile geçirebilirsiniz. Vücudunuz yeni düzene alışacaktır.

2. Baş Çakrada Etkinlik:
Saç diplerinde ve/ veya omurgadan aşağı karıncalanma, kaşıntı, dikenli, yavaş ilerleme hissi.
Baş üstünde titreşen, kafadan patlayarak yağan bir duş gibi olan enerji hissi. Taç çakradan dökülen ve "ıslatıyor" hissi veren enerji hissi. Bu taç çakrada birisi parmağını başınızın merkezine bastırıyormuş gibi bir his olarak da tecrübe edilebilir. 1. Belirtide bahsettiğim gibi, çok büyük miktarda enerji indirimini taç çakradan aliyorum. Geçmişte daha genel bir baskı hissediyordum. Bir başkası bunu saçlarının dikleşmesi ve tüylerinin diken diken olması olarak açıkladı.
Tavsiye: Korkmayın. Bu taç çakranın aktif hale geçmesini tecrübe etmeniz demek. Bu his kutsal enerjileri almaya açıldığınız anlamına geliyor.

3. Ani Duygu Dalgaları:
Durup dururken ağlamak. Küçük provokasyonla aniden kızgın ya da üzgün hissetme.Ya da açıklanamaz depresif. Sonra çok mutlu. Duygusal iniş çıkışlar. Kalp çakrada basınç veya duygusal tıkanmışlık hissi (göğüs ortasında).Bu kalp çakranın solundaki kalp ile karıştırılmamalıdır.
Tavsiye: Duygular geldikçe kabul edin ve serbest bırakın. Direk olarak kalp çakraya gidip duyguyu hissedin. Dışarıya tüm alanlarınıza doğru genişletin ve karnınızdan üst göğse doğru derin nefes alın. Sadece duyguyu hissedin ve kendi kendine buharlaşmasına izin verin. Duyguları başkalarına yönlendirmeyin.Geçmişinizi temizliyorsunuz.Eğer yardıma ihtiyaç duyarsanız yüksek sesle eski konuları serbest bırakmayı istediğinizi söyleyin ve yüksek benliğinizden yardım isteyin. Grace Elohim'den de yumuşak bir şekilde ve kolaylıkla serbest bırakmada yardım etmesini isteyebilirsiniz. Bu duyguları serbest bıraktığınız ve onları zarar verebilecekleri yerde, içinizde, tutmadığınız için minnettar olun. Bir kaynak depresyonu bize ve frekanslarımıza uymayan ilişkileri insanlara ve işimize serbest bırakmaya bağlamaktadır. İlişkilerden kurtulma konusunda suçlu hissettiğimizde depresyon acımaza ilaç olarak yardımcı olmaktadır.


4. Yukarıda bahsedildiği gibi eski şeyler ve onları beraber çözmeniz gereken kisiler (ya da klonları) ortaya çıkıp durur:
Tamamlama sorunları. Ya da belki kendine değer, bolluk, yaratıcılık, bağımlılıklar, vb sorunları ile çalışmak gerekir. Size yardım edecek insanlar ve kaynaklar ortaya çıkar.
Tavsiye: 3 numaradaki gibi. Ayrıca, bu sorunları çok analiz etme ile uğraşmayın.Onları çok incelemek sadece sizin bu sorunları tekrar ve tekrar ve daha derin seviyelerde tecrübe etmenize neden olur. İhtiyacınız varsa ve üzerinde durmak isterseniz profesyonel yardım alın. Bunlardan kaçınmayın ya da kendinizi bunlardan ayırmayın.Geleni kabul edin ve ileriye gitmenize yardım ettiği için teşekkür edin. Yüksek gücünüze size bunları serbest bırakma fırsatı verdiği için teşekkür edin. Unutmayın, bu sorunların vücudunuza yapışık kalmasını istemezsiniz.

5. Kiloda Değişiklik:
Amerikan halkında kilo alma inanılmaz boyutta.Başka insanlar kilo verebilir. Genelde bizler bastırılmış korkularımız su yüzeyine çıktıkça kilo alırız.Savunma mekanizması geliştirerek karşılık veririz. Ayrıca kendimizi topraklamaya çalışırız ya da kiloyla vücudumuzda artan frekanslara karşı koyarız.
Tavsiye: Paniğe kapılmayın, sadece bulunduğunuz seviyenin bir belirtisi olarak kabul edin. Kilolarınızı bütün korkularınız integre olduğunda verecek/ kilo alacaksınız. Bu konudaki kaygılarınızı serbest bırakın.Bundan sonra kilo almanız/vermeniz kademeli olarak kolaylaşır. Spor yapın. Yemeden önce şunu deneyin: Masaya güzel bir masa düzeninde oturun. Mum yakın. Yiyeceğinizi tabağınızda başlamadan seyredin. Çok kullandığınız elinizi kalbinizin üzerine koyarak yemeğinizi kutsayın. Vücudunuza yiyeceği onu zengin bir şekilde beslemek için kullanacağınız fakat duygusal açlıklarınızı doyurmak için kullanmayacağınızı söyleyin.Sonra elinizi yiyecek üzerinde sağa sola gezdirin ve kutsayın. Yiyecek soğuk olsada onun elinize sıcak geldiğini hissedebilirsiniz-Ben elimde sıcaklığı ve besleyiciliği hissedince yiyeceğin bana iyi geldiğini düşünüyorum. Ayrıca yiyeceği kutsadığımda daha az yediğimi farkettim. Eğer kutsamayı unutsamda bitirmeme yakın bile olsa, ben yine yiyeceğimi kutsuyorum. Böylece bu alışkanlığımdan vazgecmemiş oluyorum. Başka yapılacak birşey ise okurken ya da televizyon seyrederken yememek. Sadece önünüzdeki yiyecekten hoşlanmak.

6. Yeme Alışkanlıklarında Değişiklik:
İlginç şeylere aş ermek ve garip yiyecek seçimi.Bazıları artık daha az aç olduklarını bazılarıysa daha aç olduklarını görür.
Tavsiye:Vücudunuzun ihtiyacı olan şeyleri dinleyin. Emin değilseniz vücudunuzun ne istediğini görmek için yiyecek seçmeden kas testini deneyebilirsiniz. Ayrıca 5 numarada anlatıldığı gibi yiyeceğinizi kutsayabilirsiniz.

7. Yiyeceğe Katlanamama ve Yeni Alerjiler:
Ruhsallaştıkça etrafınızdaki herşeye karşı daha duyarlı oluruz. Bedeniniz artık neye katlanamadığını ,sanki o da deri değiştiriyormuş gibi, işine yaramayan şeyi atararak size gösterecek. Kendinizi toksinlerden temizleyebilirsiniz. Bazı insanlar ağızlarında yarış sonrasında koşucularda olduğu gibi beyaz bir kalıntı olduğunu görürler.
Tavsiye:Bir akupunkturcu bana 2 çorba kaşığı soğuk pres edilmiş zeytinyağını 10-15 dk yutmadan ağızda çalkalayarak bunun geçirilebileceğini söyledi.Ama sonra mutlaka tuvalete atın, çünkü bu toksinleri lavabonuzda istemezsiniz. Dişlerinizi fırçalayın ve ağzınızdan çıkanı yine tuvalete atın. Sonra fırçanızı temizleyin (Üzgünüm iğrenç fakat çalışıyor)

8. Duyguların Şiddetinin Artması:
Artan hassasiyetlilik.
8a. Görüş:Bulanık görme, parıltılı nesneler, insanlar, bitkiler, hayvanlar, ve nesneler etrafında ışıltılı parçacıklar, aura görme: Bazıları ışık geçirmez eşyaları şeffaf gördüğünü söylüyor. Ayrıca gözlerinizi kapadığınızda geometrik şekiller ya da parlak renkler ve resimler görebilirsiniz.Renkler daha canlı gözükebilir-ayrıca gökyüzü mavili gibi inanılmaz bir yeşil renkte gözükebilir. Sık sık ben yerde sıra sıra çizgiler görüyorum. Daha da çok hassaslaştıkça ve özellikle nerdeyse karanlık bir odadayken gökyüzünde şekiller yada dış çizgi hatları görebilirsiniz. Gözleriniz açık ya da kapalı olduğunda , görüş alanınızın dışlarında beyaz şekiller görebilirsiniz (bunlar sizin kılavuzlarınız).
Tavsiye: Görüşünüz bir çok acıdan değişiyor-Yeni görüş tarzları tecrübe ediyorsunuz. Sabırlı olun. Korkmayın.Puslu görme esnemeyle ortadan kalkabilir.
8b. Duyma: Artan ya da azalan duyma hassasiyeti: Bir kez şehirlerarası yolda kulaklarımda ağrıyla artan lastik gürültüsü nedeniyle yol kenarına çekmem gerektiğini düşünmüştüm. Başka belirtiler kafa içinde beyaz gürültü, bip sesleri,müzik ya da elekronik patern sesleri. Bazıları su sesi, arı vızıltısı, rüzgar sesi, kükreme, ya da çınlama sesi duyar.Bazıları audio dyslexia denilen durumdan şikayet ederler-bu durumda insanların ne dediğini duyarsınız ancak anlayamazsınız, dilinize tercüme edemezsiniz. Bazıları rüyalarında sanki birşeyler yakınlarında uçuyormuş gibi ilginç sesler duyar. Bu durumda onlardan orayı terketmelerini ya da Mikail'den durumu çözmesini isteyebilirsiniz. Unutmayın, korkacak hiçbirşey yok.
Tavsiye: Buna teslim olun. Gelmesine izin verin. Dinleyin.Kulaklarınız yeni frekanslara alışıyor.
8c. Artmış koku, dokunma, ve/ya da tat duygusu: Artık yiyeceklerdeki kimyasal ek maddelerin kötü koku ve tatlarını farkettiğimi görüyorum. Başka yiyecekler çok iyi tat veriyor.Bazı insanlar için bu ilerlemeler hem keyifli hem de dikkat dağıtıcı.Bazen arada bir çiçek kokularını bile duyabilirsiniz. Birçok mistik kişi bunu duydu. Zevkini çıkarın.

9. Cilt Döküntüleri:
Döküntüler, yükseltiler, akne, ürtiker ve zona. Öfke ağız ve çene çevresinde döküntülere neden olur. Geçmiş sorunları çözerken bende birkaç ay dermatit oldu. Sorunları hallettikçe bu durum da ortadan kalktı.
Tavsiye:Toksinler çıktıkça duygular yüzeye çıkıyor olabilir. Serbest bırakılması gereken bir konu olduğunda ve siz onu bastırmaya çalışıyorsanız, cildiniz durumu duyguları elden geçirene kadar dışarıya vuracaktır. Bu sorun paketini çözümleyin.

10. Yataktan Fırlayıp Sizi Harekete Geçiren Yoğun Enerji Atakları:
Uyuşukluk ve yorgunluk periyotlarıyla izlenir.Yorgunluğu genellikle büyük değişimler izler. Bu bir entegrasyon zamanı,izin verin.
Tavsiye: Enerjinin doğasına kendinizi bırakın. Savaşmayın. Kendinize nazik olun. Yorgunsanız uyuyun. Uyuyamayacak kadar yorgunsanız kitabınızı yazın. Enerjiyi kullanın.

11. Duada ve Meditasyonda Değişiklikler:
Eskisi gibi hissetmeme. Eskisi gibi ruhla kontak halinde olma duygusunu bulamama. Dikkat toplamakta güçlük.
Tavsiye: Artık ruh ile daha çabuk ve sürekli birlik içinde olabilirsiniz ve bu duygu değişebilir. Bu yeni duyguya adapte olacaksınız. Aslında şimdilerde birçok zaman ruh ile birlik içinde düşünüyor ve hareket ediyorsunuz. Meditasyon zamanlarınızın kısaldığını görebilirsiniz.

12. Güç Dalgalanmaları:
Birden baştan ayağa kadar sıcak basabilir.Anlık bir duygu ancak rahatsızlık vericidir. Bazı insanlarsa açıklanamaz şekilde üşürler. Ben ikisini de tecrübe ediyorum. Yakınlarda bedenimden akan dalgalar ya da akımlar hissediyorum. Bazen enerji öyle yoğun oluyor ki biraz bulantı hissi geliyor. Ama enerjinin kutsal olduğunu düşünürsem ve korkuya kapılmazsam çok iyi hissediyorum ve duygu hoşuma gidiyor. Eğer siz de enerjiyle çalışıyorsanız ellerinizin artık çok ısındığını farketmişsinizdir. Bu iyi bir durum.
Tavsiye: Rahat değilseniz, yüksek gücünüze, sizin için ısının biraz düşürülmesinin daha iyi olacağını söyleyebilirsiniz.

13. Bir Dizi Fiziksel Belirtiler:
Baş ağrısı, sırt ağrısı, boyun ağrıları, grip benzeri belirtiler (buna titreşim gribi denir), sindirim problemleri, kas spazmları veya kramplar, hızlı kalp atışı, göğüs ağrıları, cinsel istekte değişiklik, uyuşma veya organlarda ağrı ve istemsiz sesler çıkarma ya da bedensel hareketler.Bazılarımız da çocukluğumuzdan kalan bazı durumların iyileşmek için kisa süre için ortaya çıktığını görmekteyiz.
Tavsiye: Bu durumların doktora ihtiyaç gerektirmediğini düşünüyorsanız, rahatlayın çünkü bu durum geçici.

14. Genç Görünme:
Evet!Duygusal sorunları temizledikçe ve geçmişin sınırlayıcı inançlarını ve ağırlıklarını bıraktıkça, aslında hafifliyorsunuz. Frekansınız artıyor. Kendinizi ve hayatı daha çok seviyorsunuz.En mükemmel olan gerçek halinize benzemeye başlıyorsunuz.

15. Canlı Rüyalar:
Bazen rüyalar öyle gerçek oluyor ki kafanız karışmış olarak kalkıyorsunuz.Hatta bazen sizin kendinizde olduğunuz berrak rüyalar bile görebilirsiniz.Birçok rüyalar mistik oluyor ve sizin için mesajlar taşıyor. Hatta bazı rüyalarda rüya görmediğinizi bile biliyorsunuz-olanın bir şekilde gerçekten olduğunu biliyorsunuz.
Tavsiye:Önemli olanlarını hatırlayacaksınız.Zorlamayın. Korkmayın.

16. Hayatınızı Değiştiren Olaylar:
Ölüm, boşanma, iş durumu değişikliği, ev, hastalık ve / veya diğer felaketlerden kayıp - bazen pek çoğu aynı anda! Güçler sizin yavaşlayıp, basitleşip, değişerek, kim olduğunuzu ve hayatın sizin için ne anlama geldiğini tekrar incelemenizi istiyor. Dikkate almanız gereken güçler. Size bağlı şeyleri serbest bırakmanızı isteyen güçler. Herkes için sevgi ve şevkat duygunuzu uyandırmak isteyen güçler.

17. Limitleyici Düzenden, Yaşam Gücünüzü Çeken İşlerden ve Hayat Tarzlarından, ve Zehirli Kişi ve Durumlardan Kopma İsteği:
Şu an büyüleyici bir kendini ve hayat amacını bulma isteği içindesiniz. Gerçekten kendiniz olabilmek için yaratıcı ve özgür olmak istiyorsunuz. Sanata ve doğaya ilginizin arttığını görebilirsiniz. Size hizmet etmeyen şeylerden ve kimselerden kendinizi koparmak istiyorsunuz.
Tavsiye:Yapın!

18. Zihinsel ve Duygusal Karmasa:
Size karmakarışık gelen hayatınızı düzene koyma hissi. Ama aynı zamanda karmakarışık hissediyorsunuz ve odaklanamıyorsunuz. 45 numaraya bakın.
Tavsiye:Kalbinizi dinleyin cevabı bulacaksınız.

19. İçgözlem, yalnızlık ve daha dışa dönük aktivitelere ilgi kaybı:
Bu aşama birçok dışadönük ve katılımcı kişide bir sürpriz olarak ortaya çıktı.Onlar şimdi "Nedenini bilmiyorum ama dışarıya artık o kadar çıkmak istemiyorum" diyorlar.

20. Yaratıcılık Artışı:
Çok miktarda resim, fikir, müzik, ve diğer yaratıcı ilhamlar alma.
Tavsiye:En azından bu ilhamları not edin, çünkü ruhunuz sizinle amacınıza nasıl ulaşacağınız ve gezegeni iyileştirmeye nasıl katkıda bulunacağınıza dair konuşuyor.

21. Zamanın Hızlandığını Hissetme:
Öyle geliyor çünkü çok fazla değişiklik hayatınıza eşi görülmemiş bir hızla girdi. Değişiklik sayısı artıyor görünüyor.
Tavsiye:Gününüzü randevulara ve zaman bölümlerine ayırmak hızlanma duygusunu arttırır. Şu ana odaklanarak, geleceği tahmin etmeye çalışmadan elinizdekine dikkatinizi vererek zamanı yavaşlatabilirsiniz. Yavaşlayın ve kendinize çok zamanınız olduğunu söyleyin. Yüksek Benliğinizden size yardım etmesini isteyin. Şimdiye odaklanın. Bir aktiviteden diğerine geçmeye çalışın.İç kılavuzunuzu dinleyin.Ayrıca zamanı sorarak bükebilirsiniz. Telaşa kapılacağınız bir sonraki sefer "Zaman bükülmesi lütfen, şunu yapabilmek için daha fazla zamana ihtiyacım var" deyin. Sonra rahatlayın.

22. Birşey Olacakmış Hissi:
Birşeyler olmak üzereymiş gibi bir his gelir. Bu kaygı yaratabilir.
Tavsiye:Endişelenecek hiçbirşey yok. Kesinlikle birşeyler oluyor, fakat endişe sizin için daha fazla problemler yaratır. Pozitif ve negatif tüm düşünceler sizin dualarınızdır. Korkacak hiçbirşey yok.

23. Sabırsızlık:
Siz kendinizi biliyorsunuz ama kendinizi böyle hissetmekten alıkoyamıyorsunuz.Önünüze çıkanı bir an önce ortadan kaldırmak istiyorsunuz. Belirsizlik rahatsızlık verici.
Tavsiye:Siz hazır olmadan size hiçbirşeyin gelmeyeceğini bilerek belirsizlikle yaşamayı öğrenin.Aslında sabırsızlık güven eksikliğidir, özellikle Yüksek Benliğinize olan. Şu ana odaklandığınızda mucizeler yaşayacaksınız, evet trafikte bile.

24. Anlam, Amaç, Manevi Bağlantı ve Değişim İçin Derin Bir Özlem:
Belki de hayatınızdaki ilk ruhsallığa ilgi bu. Lang'ın dediği gibi "Devamlı aş erme". Maddi dünya bu özlemi gideremez.
Tavsiye: Kalbinizi dinleyin ve çıkış yolu sizin için açılacak.

25. Bir Şekilde Farklı Olduğunuz Duygusu:
Eski benliğinizi geride bıraktığınız, hayatınızdaki herşeyin yeni ve değişmiş olduğuna dair endişe verici bir duygu. Hayal edebileceğinizden çok daha büyüksünüz. Dahası da gelecek.

26. Rusallıkta Gelişebilmenizde Yardım Etmek için En Mükemmel Zamanda Öğretmenlerin Ortaya Çıkması:
İnsanlar, kitaplar, filmler, olaylar, tabiat vb. İkilemli düşününce öğretmenler negatif ya da pozitif görünebilir, ancak, yukarıdan bakınca, onlar her zaman mükemmel. Sadece öğrenmeniz gerekeni öğrenip ilerlemeniz için. Bu arada, bizler asla hazır olduğumuzdan fazlasını alamayız. Her zorluk bizim için onu atlatabilmemiz için ustalığımızı gösterebileceğimiz bir fırsattır.

27. Size En Derin Seviyelerde Yakın ve Mantıklı Gelen Ruhsallık Rotasını Bulumak:
Birden daha önce hiç düşünmediğiniz bir bakış açışı kazanırsınız. Daha fazlasını bilmeye açsınız. Okursunuz, başkalarıyla paylaşırsınız, soru sorarsınız, ve kim olduğunuz ve neden burada olduğunuz ile ilgili daha fazlasını bulmak için içinize dönersiniz.

28. Hızlı Bir Şekilde Öğrenme ve Şahsi Konuları Aşma:
Anlamanızın kolaylaştığını hissedersiniz.
Tavsiye:İyileşmeye hazır olduğunuzda gerekli şeyler ortaya çıkacak unutmayın. Daha erken değil zamanı gelince.Gelen sorunlarla cerasetle uğraşın ve göreceksiniz ki sorunları hızlıca atlatacaksınız.

29. Görünmez Varlıklar:
Bunlar batıl olan şeyler. Bazı insanlar geceleri bazı varlıklarca çevrelendiklerini ya da dokunulma ya da konuşulma hissi duyduklarını rapor ediyor. Çoğu kez zıplayarak uyanırlar. Bazıları ek olarak vücutlarının titreşim yaydığını hisseder.Bu titreşimler duygusal temizlenme oldukca enerjinin değişmesi nedeniyle oluşur.
Tavsiye: Bu hassas bir konu, ama yatmadan önce yatağınızı ve kişisel alanınızı kutsayarak daha iyi hissedebilirsiniz. Ben eminim ki en harika ruhsal varlıklarla çevreleniyorum ve her zaman Tanrının güvenli ellerindeyim. Fakat bazen korku sarar beni ve o zaman meleklerden Mikail ve Üriel’i yardıma çağırırım. Kendime kızmam arada korkuya kapıldığım için. Gece saat 3'te korkuya kapılırsam kendimi affederim.

30. Alametler, Vizyonlar, "Yanılsamalar", Sayılar ve Simgeler:
Sizin için ruhsal açıdan önemli şeyler görüyorsunuz. Numaraların önünüze nasıl eş zamanlı olarak çıktığını fark edersiniz . Herşeyin size bir mesajı vardır eğer görmeye çalışırsanız. Ben mesajları anlama kısmından çok hoşlanıyorum. Çok eğlenceli oluyor.

31. Artan Doğruculuk:
Artık sizin için her zaman doğruyu aramanın ve doğruyu konuşmanın zamanı olduğunu anlarsınız.Birden daha gerçek ve kendiniz olmak size daha önemli gelir. Önceleri memnun etmeye çalıştığınız insanlara "hayır" demek zorunda kalabilirsiniz. Artık kim olduğunuzu desteklemeyen bir yerde, işte, ya da evlilikte kalmaya katlanamayabilirsiniz. Saklanacak bir yer ve tutulacak bir sır olmadığını görebilirsiniz. Dürüstlük tüm ilişkilerinizde önemli hale gelir.
Tavsiye:Kalbinizi dinleyin.Eğer klavuzunuz birşey yapmanızı isterse, konuşun ve yapın. "Hayır" deyin. Ya da "Evet" demenizi isterse, “Evet”.Ruhsal kontrolu sağlayabilmek için diğerlerini memnun etmemeyi göze almalısınız.

32. Mevsimler ve Döngülerle Harmoni:
Gittikçe mevsimlere, ayın evrelerine ve doğal döngülere daha uyumlu oluyorsunuz.Doğal dünyada nerede olduğunuzun daha çok farkında oluyorsunuz. Doğaya daha güçlü bir şekilde bağlılık hissediyorsunuz.

33. Elektrik ve Mekanik Arızalar:
Yakınlaştığınızda lambalar titreşir, bilgisayarlar donar,ya da radyo sinyali bozulur.
Tavsiye: Meleklerinizi, klavuzlarınızı, ya da Grace Elohim'i durumu düzeltmesi için çağırın yada makinanın etrafına koruyucu ışık alanı koyun. Ya da arabanızı mavi ışıkla sarın.

34. Artan Eşzamanlılık ve Küçük Mucizeler:
Bunları arayın göreceksiniz.
Tavsiye: Eşzamanlı olaylar size doğru yönde ilerlediğinizi ya da doğru seçimler yaptığınızı gösterir. Bunlara önem verin ve yanlış yapmazsınız. Ruh eşzamanlılığı kullanarak sizinle iletişim kuruyor. Bu yüzden her gün mucizeler görmeye başlıyorsunuz. 30'a bakın.

35. Artan Sezgisel Yetenekler ve Değişen Bilinç Durumları:
Biri hakkında düşündüğünüzde onun araması gibi. Eşzamanlılık olaylarında artış. Geçmişte olan olayları ya da düzenleri birden yeni bakış açısıyla değerlendirme/anlama. Geleceği görme, vücut dışı deneyimler ve başka psişik fenomenler. Güçlenen hassaslık ve bilme. Bilinen birinin ya da başkalarının varlığını sezme. Meleklerle ve diğer yüksek boyuttan varlıklarla bağlantı kurmak.

36. Ruh ile Bağlantı:
Melekler, ruh kılavuzları ve diğer ilahi varlıklar ile temasa geçme. Kanal yapma. Gittikçe daha fazla insana bu fırsatın verildiği görülüyor. İlham gelmesi ve yazma, resim, fikir, iletişim, dans, vb alanlarda bilgi yüklenmesi.

37. Herkesle Bir Birlik Duygusu:
Direk bir bütünlük tecrübesi.Akıl dışı farkındalık. Tüm yaşamla ilgili olarak şevkat ve sevgi duygularıyla dolup taşmak.Herkese karşı şevkatli önyargısızlık ya da koşulsuz sevgi sizi daha yüksek bilince ve sevince taşıyan şeydir.

38.Sevinç ve Mutluluk Anları:
Derin bir huzur hissi ve asla yalnız olmadığını bilmek.

39. Entegrasyon:
Duygusal, psikolojik, fiziksel ve ruhsal olarak güçlü ve daha net olursunuz. Yüksek Benliğinizle uyum içinde hissedersiniz.

40. Amacını Yaşamak:
Sonunda bu dünyaya ne için geldiğini biliyorsun.Özellikle iyileştirici yeni yetenekler ortaya çıkıyor. Hayat/iş tecrübeleriniz birleşiyor ve bir anlam kazanmaya başlıyor. Sonunda onların hepsini kulanabileceksiniz.
Tavsiye:Kalbinizi dinleyin.Arzunuz sizi gitmek istediğiniz yere götürecek. İçinize dönün ve Yüksek Benliğinize sorun, "Benden yapmamı istediğin ne?" diye. Sonra eşzamanlılıkları gözleyin. Dinleyin.

41. Hayvanlara ve Bitkilere Daha Yakın Hissetme:
Bazı insanlara göre, artık hayvanlar davranışlarıyla daha "insan"lar. Vahşi hayvanlar daha korkusuz. Bitkiler sizin sevgi ve ilginize hiç olmadığı kadar karşılık verıyor. Bazılarının hatta sizin için mesajları bile var.

42. Başka Boyutlardan Varlıklar Görmek:
Boyutlar arasında perde daha ince olduğundan bu şaşırtıcı değil. Sadece kontrolunuzu kaybetmeyin. Hayal edebileceğinizden çok daha güçlüsünüz, korkuya yenilmeyin.Eğer korkuya düşerseniz kılavuzlarınızdan yardım isteyin.

43. Bir kişinin gerçek şeklini görmek ya da sevdiklerinizi başka yüzle görmek-geçmiş ya da paralel hayattan...

44. Arzu ve düşüncelerinizin daha çabuk ve etkili biçimde fiziken gerçekleşmesi:
Tavsiye: Düşüncelerinizi izleyin. Her düşünce duadır. Ne istediğiniz konusunda dikkatli olun.

45. Sol Beyinde Netlik Olmaması:
Sizin psişik yetenekleriniz, sezgisel bilginiz, duygu ve şefkatiniz, vücudunuzu tecrübe etmeniz, vizyon görmeniz, ifadeciliğiniz sağ beyninizden gelir. Bu tarafın daha çok gelişebilmesi için sol beyinin biraz daha az çalısması gerekir.Normalde sol yarımkürenin düzen, organizasyon, yapı, lineer sıralama, analiz, değerlendirme, hassasiyet, odak, problem çözme kapasitesi ve matematiği genellikle daha az değer verilen sağ beyine baskın gelir.
Sonuçları şunlardır: Hafıza sorunları, kelimeleri yanlış sıraya koyma, çok uzun okuyamama ya da okumak istememe, ne söyleyeceğini unutma; sıralı iletisim formatlarına karşı sabırsızlık (dinlenen ya da yazılı formatlara karşı); boşluk duygusu;dağınıklık; ilginç araştırma ve karmaşık bilgileri kaybetme; kelime, konuşma ve bilgi ile bombardıman ediliyormuş duygusu; yazmak için isteksizlik.Bazen donuk hissedersiniz ve analize, entelektüel tartışmaya, ya da araştırmaya ilgi duymazsınız. Öte yandan, kendinizi duygulara hitab eden şeylere daha yatkın hissedersiniz:videolar, insanlarla birlikte olma, dans, bahçecilik, yürüyüş,fotoğraflı magazinler,güzel sanat eserleri, film, müzik, heykel, resim ve diğer hareketle duygusal ifadeye dayanan anlatım şekilleri gibi.Ruhsallıkla ilgili şeyler hatta bilim kurgu içeriği arayabilirsiniz.
Tavsiye:Kalbinize ve sağ beyninizin sizi yönetmesine izin verirseniz, sol beyinin sizi destekleyecek kadar aktive olduğunu farkedebilirsiniz. Ve bir gün, beynimizin iki yarım küresini de kullanabileceğimiz iyi dengeyi ustalıkla kuracağız.

46. Baş Dönmesi:
Bu kendinizi topraklamadığınızda olur. Belki de şimdi duygusal bir sorunu temizlediniz ve vücudunuz sizin "daha hafif" durumunuza ayarlanıyor.
Tavsiye: Protein yiyerek topraklanın. Bazen "teselli yiyecekleri" iyi hissettirir. Hiçbir yiyeceği kendiniz için doğru ya da yanlış kabul etmeyin. Her an neye ihtiyacınız olduğunu kendinize sorun. Ayakkabılarınızı çıkarıp birkaç dakika için ayaklarınızı çime koyun.

47. Düşme, Kaza Geçirme, Kemik Kırılmaları:
Vücudunuz topraklanmamış ya da hayatınız dengede değil. Ya da bedeniniz size yavaşlamanızı, hayatınızın bazı yönlerini incelemenizi, ya da belli sorunları iyileştirmenizi söylüyor olabilir. Bu her zaman bir mesajdır. Yakın zaman önce bileğim kırıldığında, anladım ki bileklerim kendimin baş etmek istemediğini üzerine alıyor. Ve bu da yukarıda saydığım herşey.
Tavsiye:Ayaklarınızı çime koyarak kendinizi topraklayın; hatta daha iyisi altınıza battaniye koymadan çimde yatın. Altınızdaki dünyayı hissedin. Doğaya çıkın. Yavaşlayın ve etrafınızda olanlara dikkat edin. Ne yaptığınız konusunda dikkatli olun. Hislerinizi ortaya çıkarken dinleyin. Anı yaşayın. Zayıf hissettiğinizde kendinizi mavi ışık ile sarın.

48. Kalp Çarpıntısı:
Hızlı atan kalp genelde açılan bir kalbi beraberinde getirir. Bu sadece kısa bir süre alır ve kalbin duygusal bir serbest bırakmadan sonra kendini tekrar dengelediğini gösterir. Beni çok korkutan bir tecrübe yaşadım: Gecenin ortasında kalbim vurarak uyandım. Göğsümden fırlayacağını düşündüm. Bu sadece bir kez oldu ve anladım ki çok büyük bir kalp çakrası açılması yaşadım. Kalbimde yanlış hiçbirşey yok.
Tavsiye: Gerekli olduğunda sağlık servisi alın.Rahat hissetmediğiniz her durum hakkında doktorunuza danışın.

49. Tırnakların ve Saçın Çabuk Uzaması:
Vücut daha fazla protein kullanıyor. Bedenimize nerede saç/kıl büyütüp nerede büyütmeyeceğini söyleyememek çok kötü.(Belki de söyleyebilir miyiz?)

50. Ruh Eşinizi ya da Ruh İkizinizi Bulma Arzusu:
Daha önce hiç olmadığı kadar, kim olduğumuza uyan bir ilişkinin olabileceği fikri cok fazla arzu vericidir.
Tavsiye: Gerçek şu ki:Cezbetmek istediğimiz insan tipi gibi bir kişi olmalıyız. Kendimizi ve şu an hayatta nerde olduğumuzu mükemmel eşi bulmadan önce sevmeliyiz. İş evde başlar. Ben bunun şöyle çalıştığını düşünüyorum: Bu insan için arzunuzu bağlanmadan içinizde tutun. Bir gün kendinize daha çok uyacak biriyle bulusacağınızı umun ve bu kisinin kim olacağı ve nasıl buluşacağınız konusundaki beklentilere girmeyin. Daha çok kendi hayatınızı temizlemeye ve olmak istediğiniz insan olmaya odaklanın. Şimdi mutlu olun. Hayattan zevk alın. Sonra ne olacağını görebilirsiniz.

51. Anıların Su Yüzüne Çıkması:
Vücut anıları, bastırılmış anılar, geçmiş yaşamlar ve veya paralel yaşamlardan görüntüler. İyileşiyoruz ve benliğimizin tüm parçalarını birleştiriyoruz, bu yüzden bu tecrübeleri yaşamayı bekleyin.
Tavsiye:Unutmayın ki en iyisi akla ilk geleni hatırlamaktır, geri kalana dokunmayın,herşeyi sonuna kadar analiz etmeyin (Çünkü sonsuz sorunlar döngüsü sürecinde takılı kalırsınız), ve duygularınızı ortaya çıktıkça hissedin. Kılavuzlarınızdan yardım isteyin.


No comments:

Post a Comment