23 August, 2017

Cobra’dan Birlik Meditasyonu Raporu


Meditasyonumuz, gezegenimizin kurtuluş sürecinde dönüm noktasıydı:

https://www.youtube.com/watch?v=y97rBdSYbkg

Birkaç milyon insana meditasyon hakkında bilgi verildi ve çeyrek milyondan fazla kişi katıldı. Bu yüzden şimdiye kadarki en güçlü meditasyonumuzdu.


Elde ettiğimiz birlik ve rezonans dikkat çekiciydi ve Merkez Irk için, Hadise gerçekleştiğinde insan nüfusunun uyanmış bölümünün Işığı birlik içinde tutabileceğinin ve bu gezegenin artık yükseliş sürecine sokma zamanının geldiğinin bir işareti idi. Bu, bundan böyle, tüm karanlık arınana ve gezegen özgürleşene kadar Galaktik Merkezden gelen enerjilerin katlanarak yoğunlaşacağı anlamına geliyor.


Meditasyon sırasında, gezegenin çevresindeki Yeni Atlantis enerji gridinin kritik çoğunluğu tamamlanmış ve bundan böyle bu grid, Hadise enerjilerini kaldırabilecek kadar güçlü hale gelmiştir. Şu andan itibaren, Yeni Atlantis enerji gridi Işık kuvvetleri tarafından, insan nüfusunun uyanmış bölümüne esinlendirici rüyalar, fikirler ve vizyonlar şeklinde aktifleştirme kodları göndermek için kullanılacaktır.

Yaldabaoth varlığının kalan plazma anomalisinin yarısından fazlası temzilenmiş ve Doğu Sahili plazma anormalliği girdabı nerdeyse kaybolmuştur. Geriye kalan, Washington DC ve New York'ta bölük pörçük kalmış plazma anomalisi girdaplarıdır. Arkonlar, Kabal'ı korumak için okült olarak Doğu Sahili plazma girdabını kullanıyordu ve şu anda neredeyse yok olmuş bu koruyucu örtü ile, Kabalin geniş kapsamlı çocuk istismarı ağları da dahil olmak üzere bir çok eylemi, yakında genel nüfusa açığa çıkacaktır.

Işık Kuvvetleri son birkaç aydır Siyah Taş'ı kaldırma çabalarında çok aktifti ve Birlik Meditasyonumuz bunun için gerekli enerji desteğini verdi ve şimdi Siyah Taş neredeyse yok olmuş durumdadır. Bir hafta içinde tamamen ortadan kalkacak ve bir ay içinde bu taşın sebep olduğu tüm anomaliler ortadan kaldırılacaktır. Bu olduğunda, Long Island'daki RHIC çarpıştırıcısı Kimera Grubu için tüm anlamını kaybedecek ve Kimera onu kullanmayı bırakacaktır. Böylece dünyanın dört bir yanındaki basit çarpıştırıcılardan biri haline gelecek ve insanlığa ciddi zarar verme özelliğini kaybedecektir.


Tüm bunlar Kimera Grubunun geri kalan 80 üyesini panik moduna geçirdi. Bunların iki grubu bulundukları yerin çok kötü olduğunu hissederek oradan ayrıldılar.

İlk grup şimdi burada yoğunlaşıyor:

https://www.bizjournals.com/washington/blog/fedbiz_daily/2012/05/darpa-moves-into-new-13-story-hq-in.html


İkinci grup burada:

https://en.wikipedia.org/wiki/Peterson_Air_Force_Base

Ve üçüncü grup bu laboratuvarın altındaki klonlama tesisinde kalıyor:

https://en.wikipedia.org/wiki/Cold_Spring_Harbor_Laboratory

Hadise gerçekleşmeden hâlâ temizlenmesi gereken ana engel, kalan plazma toplet bombaları.

Bugün gerçekleşmekte olan EARTH EX tatbikatı, Hadise gerçekleştiğinde altyapıyı nasıl idame ettireceğiniz konusunda Direniş'e son derece değerli bilgi veriyor:

http://www.eiscouncil.com/EarthEx


Bazı Direniş temsilcileri bu tatbikata belirli bir şekilde katılıyorlar ve bu da bizi Hadiseye bir adım daha yaklaştıracaktır.

Işığın Zaferi!

Kaynak:http://2012portal.blogspot.com/2017/08/unity-meditation-report.html

No comments:

Post a Comment