20 July, 2017

Saf Işık Almak ve BEN Varlığımız ile Bir Olma Meditasyonu
Aşağıdaki meditasyon tekniğinin çok etkili bir Benlik entegrasyonu olduğunu farkettim ve sizlerle paylaşmaya karar verdim. Aydınlanma Kitabı 1’den alıntıdır, Işık Sütunu sayfalar 48-60. Sevgiyle!!!

Ben şimdi titreşiminizi daha Yüksel Işığa çıkarma ve her zaman BEN varlığımızın Saf Beyaz Işığında korunma halinde kalacağımız bir prosedürü açıklıyorum. Şimdi derin bir nefes alın ve oturarak veya yatarak rahat bir duruma geçin ve bu meditasyonu deneyin.

Şimdi şunu söyleyin,

“Saf Beyaz Işık sütununu üzerime inmesi ve etrafımı sarması için çağırıyorum. Benliğim olan Ben varlığımı çağırıyorum. BEN olan varlığımın bana katılıp, benimle bir olmasını istiyorum.”

Önceleri enerji alanınızda bir değişiklik ya da enerji artışını hissetmekte sorun yaşayabilirsiniz. Işık sütununun sizi sarması için ısrarlı olmanız önemlidir. Bazen titreşiminiz o kadar yavaşlamış olur ki BEN varlığınız size ulaşamaz. Bunun sebebi belli bir enerji titreşiminin altına BEN varlığımızın inememesidir. Bu nedenle, titreşiminizi BEN varlığınızın gelebileceği bir frekansa yükseltmeniz gerekecek. Işık sütunu sizin etrafınızdaki enerjiyi yükseltecektir. Ve siz de sütunun içinde olmaya devam ettikçe, düşük titreşimler çözülecek ve daha fazla Işık ve enerji çekmeye başlayacaksınız.

Işık sütununu, Işık silindirini, Işık tünelini çağırın; bunu nasıl söylediğiniz farketmez; önemli olan kendinizi Işık ile sarmanız ve titreşiminizin artmasına izin vermeniz. Ben varlığınızın sizi sütunun, silindirin ya da tünelin tepesinde beklediğini görselleyin. Zihninizi bunun böyle olduğuna ikna edin. Bu noktada, başınızın tepesindeki taç çakranızdan enerjiyi yukarı doğru göndermeye başlayın.

Bu Işık sütunu içinde daha Yüksek Işık yönünde yükselin. Başınızın üstünde de çakralar var (8’den 12’ye kadar olan çakralarınız). Enerjinin 8. çakranıza yükseldiğini, enerji toplamak için durduğunu ve 9. çakranıza yükseldiğini görselleyin. Bunu 10., 11. ve 12. çakralarınız için de tekrarlayın.Bu şekilde, enerji çakrada çakraya, 12. çakraya ulaştığında, 13. realite boyutundaki Ben olan benliğimiz tahtına varır. Burada Ben varlığımızla karşılaşırız, bu da bizim tezahür etmiş tanrı özümüzdür ve Benliğimiz olan Ben tahtında oturur.

Şimdi, kendinizi Ben varlığınızla buluşmaya, onunla kaynaşmaya ve bir olmaya ilerlerken görselleyin. Bu varlığın Saf Işık olan eterik bir bedeni vardır. Işık her yana parıldar. Burada bir süre Ben Varlığınızın enerjisinde yıkanırken meditasyon yapmak için durun.

Bunu her yaptığınızda, Benliğiniz olan Ben Varlığının Işığını yayabilmeye ve taşıyabilmeye başlayana kadar, daha yüksek derecede bir Işık emebileceksiniz. Daha sonra Ben olan Varlığımız tahtında oturup Işığı emmeniz için davet edilebilirsiniz. Bu varlık ile kendinizi tamamen kaynaştırdığınızda, ondan bedeninize sizinle gelmesini isteyebilirsiniz. Bunu üç kez yapınız.

1. Tekrarda: Ben varlığınızla buluşun, kaynaşın ve birleşin. Bu varlığı beraberinizde getirin ve bedeninizi başınızın tepesinden ayaklarınızın altına, Dünya Anaya kadar Ben Varlığınızla doldurun.

2. Tekrarda: Beyaz Işık Sütununda tekrar Benliğiniz olan Ben Varlığınıza yükselin; Birlikle birleşin, kaynaşın, ona karışın. Enerji titreşimini aşağıya çekin ve bunu varlığınızın ve bedeninizin tüm çakralarına, ayaklarınızın altına oradan Dünya Anaya getirin,

3. Tekrarda: Tekrar yukarıya aynı şekilde dönüp, Ben Varlığınızla kaynaştıktan sonra sorularınızı sorun. Sorularınız bittikten sonra, cevapları bekleyin. Kalan cevaplar ihtiyaç olunan zamanlarda gelecektir. Bedeninizi doldurmak için, birleşmiş ve kaynaşmış olduğunuz Benliğiniz olan Ben Varlığınızı bedeninize getirin.

Bu Alıştırmanın Pratik Kullanışı: Bir toplantının ortasında, bir grup toplantısında, bir müşteri, bir hasta, bir aile üyesi ya da bir çocuk ile birlikte iseniz ve sözlerinizin dinlenmediğini hissediyorsanız, ya da konsantrasyonunuzu kaybediyorsanız, kendinizi toparlamak için biraz izin isteyin. Eğer yalnız kalabileceğiniz tek yer tuvalet ise, tuvalete gidin. Yukarıdaki Bir olma alıştırmasını yaparak toparlanın. Başlarda alıştırmayı yapmak birkaç dakikanızı alacaktır. Bu alıştırmaları yaptıkça ve alıştıkça, değişimi daha hızlı hissedeceksiniz. Etkinin hemen olduğu noktaya da gelebilirsiniz.

Birliğe dönmek ve kendinizi ikilemler dünyasından kurtarmak için, Benliğinizin Ben varlığının şekli olan tanrı formu ile kaynaşmanız ve birleşmeniz gereklidir. Şekli olan parlak tanrı varlığı size insan gibi görünebilir. Hem kadın ve hem erkek özellikleri olan bir varlık, ya da yalnızca kadın ya da yalnızca erkek olarak da görünebilir. Bu sizin kişisel ve size özgü tecrübeniz. Bu varlığı gerçekten görmezseniz, ışık parlaması ya da bedeninizde sakinlik ve huzur olarak da hissedebilirsiniz. Sevgi dolu bir eve geri dönmüşsünüz gibi ılık, hafif bir duygu da olabilir.

Benliğiniz olan Ben Varlığınız sizin kutsal hakkınızdır. Benliğiniz olan Ben varlığınız sizin birliğinizin özüdür. Bu birliği bilmek ve hatırlamak için Benliğinize geri döneceksiniz. Tanrı Birliğine ve aydınlanmanın en üst düzeyde başarılmasına giden yol bu varlık yoluyladır.

Ben Varlığım Parlaklığında,

Kardeşiniz Mikail. Öyle de olsun.

Daha fazlası:http://www.nasrinsafai.com/angels/archangel-michael/

http://archangelsanddevas.wordpress.com/2013/10/02/raising-your-vibration-through-the-pillar-of-pure-white-light-merging-with-the-i-am-presence-at-the-throne-of-the-i-am-that-i-am/

1 comment:

  1. Bir de bu şekilde yapalım. Çok hoş bir teknik, teşekkür ederim Summer.

    ReplyDelete