23 April, 2017

Önemli Uyarı: Modern Elektromanyetik Silahlar Sinsice Üzerimizde Kullanılmakta

Aşağıda okuyacağınız mektup, bu blogtan Türkçeye çevrilmiştir.

Bu mektup yukarıda linki verilen bloğa John Finch isimli bir kişi tarafından gönderilmiştir. Finch burada bizleri elektromanyetik silahlar konusunda bilgilendiriyor ve yetkilileri haberimiz bile olmadan bize uygulanan bu saldırıları durdurmaları için uyarıyor. Aşağıda verilen bilgileri doğrular nitelikte pekçok bilgiye Wikipedia gibi sayfalarda da rastlıyoruz. Lütfen bu mektubu okuyup paylaşınız. Buradaki bilgiler yaşamakta olduğunuz çeşitli fiziksel ve nörolojik problemlere açıklık getiriyor.Aşağıda bu bilgileri destekleyici başka linkler de bulacaksınız. Bu silahlar üzerinde yapılan araştırmalar ve silahların Afganistan ve Irak'ta, hatta ABD'de hapishanelerde mahkumlara karşı kullanıldığını hepimiz biliyoruz. Hala bu silahların bizim üzerimizde kullanılamayacağını mı düşünüyosunuz? Bu durum mektupta da bahsedildiği gibi, sinsi bir soykırımdan başka birşey değil ve önümüzdeki birkaç onyılda insanlığı yoketme noktasına getirecek olan ve hatta nükleer silahlardan bile daha etkili bir ölüm makinası.

İşte bu silahlar ile alakalı Cobra'nın bloğunda listelediği çeşitli linkler:


https://en.wikipedia.org/wiki/Directed-energy_weapon

https://en.wikipedia.org/wiki/Active_Denial_System

https://en.wikipedia.org/wiki/Pulsed_energy_projectileBireyler olarak yapmamız gereken toplumu bunlar hakkında mümkün olduğunca bilgilendirmek. Kendimizi bunlardan koruyabilmemiz ise pek mümkün değil. Yapabileceğimiz belki en iyi şey, evrene bu saldırılara maruz kalmak istemediğimizi ifade etmek.

İşte bunlara karşı özgür iradeniz ile yapabileceğiniz Nova Biscotti’den derlediğim bir deklarasyon:

“Hedeflenen varlığa, ölüm noktasına kadar psikolojik ve fiziksel olarak işkence yapmak üzere tasarlanmış olan tüm elektronik savaş cihazlarının üzerimde ve çocuklarımın üzerinde kullanılmasına ilişkin tüm rızaları geçersiz kılıyorum. Ben Dünya Gezegeni üzerinde özgür olan bir insanım. Ben, tüm canlıların birbirlerine sevgi ve merhamet duyguları ile muamele ettiği, herkesin huzur ve harmoni içinde yaşadığı bir gezegen yaratmak istiyorum. Bu aygıtların bana ve diğerlerine karşı kullanılması, özgür irademin ve Galaktik Kodeks'in “Her duygusal varlığın, pozitif yaşam deneyimi için vazgeçilmez ve mutlak bir hakka sahiptir.” ilkesinin ihlalidir. Bu nedenle bu saldırılara verilmiş tüm rızaları iptal ediyorum.”

Ayrıca aklımıza geldikçe sık sık aşağıdaki deklarasyon ile frekansımızı yükselterek bu tür saldırıların üzerimizdeki etkilerini azaltabiliriz:

"Saf Beyaz Işık Sütununu üzerime çağırıyorum ve etrafımda oluşmasını istiyorum. Ben olan benliğimi çağırıyorum. Ben olan benliğimin bana katılmasını ve benimle birleşmesini istiyorum. Bizim barışı yaşamaya hakkımız var. Bizim sağlıklı yaşama hakkımız var. Bizim bolluk içinde yaşamaya ve mutlu yaşamlar sürmeye hakkımız var. Öyle de olsun ve öyledir."

İşte bu önemli konu ile ilgili John Finch’in mektubu. Lütfen okuyup bilgileniniz:

ACİL ULUSAL GÜVENLİK VE ULUSLARARASI TERÖRİZM UYARISI


Sayın Bay/Bayan,

Lütfen aşağıdaki bilgileri sizin tarafınızdan gerçekleştirilmesi gereken eylemler gerektirdiğinden ve gelecekte sizin ve ofisiniz için yasal sonuçlar doğurabileceğinden dikkatle okuyunuz.

Modern elektromanyetik silahlar ve nöro-silahlar kullanarak, çoğunlukla bilgimiz dışı implantlarla ve gizli olarak uygulanan nanoteknolojiyle, dünyanın her ülkesindeki sivil nüfusa yönelik geniş çaplı insan hakları ihlalleri ve sistematik fiziksel saldırılar hakkında sizi bilgilendirmek için yazıyorum.


Bu silahları toplumlar için özellikle tehlikeli ve yıkıcı yapan şey, bunların çok sinsi olmasıdır. Elektromanyetik dalgaların insanlar tarafından fark edilmeden yayıldığı ve duvarlara nüfuz edebileceği gerçeğini kullanarak, bu silahlar insan hayatını yok etmek ve faillerin tespitten kaçmasına izin verebilmek için kullanılabilir.

Suçların sistematik ve gizli niteliği ve bunların dünya çapındaki çarpıcı benzerlikleri, uluslararası askeri-istihbarat kompleksinin kasıtlı sakatlama, işkence, sistematik boyun eğdirme ve nüfusun bir bölümüne sinsi bir soykırım kararı verildiği küresel bir programın varlığına işaret ediyor. Bunlar insanlığa karşı suç işlendiğini ve küresel bir ölüm kampı programı olduğu anlamına geliyor.

İnsanlığa karşı işlenen suçları araştırmak, sivil nüfusu terörizm eylemlerinden korumak, hükümetiniz için ulusal öneme sahip konuları konuşmak ve insan haklarını savunmak yasal göreviniz olduğu için sizden resmen bunları araştırmanızı talep etmek için yazıyorum. Eğer bu sizin yetkinizde değil ise, bu mesajı yetkili makamlara iletip, tüm mağdur vakalarının araştırıldığından ve bu büyük ölçekli ceza gerektiren operasyonların 1 Haziran 2017 tarihine kadar ülkenizde tamamlandığından emin olmak için kendi imkanlarınız dahilinde hareket ediniz.

Bu iletiyi takiben yaptığınız eylemler önümüzdeki aylarda takip edilecek ve bu bildirimi görmezden gelmeyi seçtiğiniz ve bu suçları durdurmak ve mağdurları desteklemek için harekete geçme görevlerinizi yerine getirmediğiniz durumda; resmi suistimal, görevi kötüye kullanma, görevin ihmal edilmesi, komplo, insanlığa karşı işlenen suçlara yardım ve yataklık etme, yüksek ihanet veya yasal sisteminizde bu tür suçlarla eşdeğer şekillerde suçlardan yargılanabilirsiniz. Durum böyle olursa, yaklaşan mahkemelerde veya yargılamalarda insanlık suçlarıyla ilgili hesap sorulacak ve sorumlu tutulacaksınız.

Kurbanlara yönelik saldırılar cep telefonu ve uydu sistemleri gibi telekomünikasyon altyapısının yanı sıra mobil yönlendirmeli enerji silah ünitelerinden de yapılır. Bu, bütün dünyada gizlice yapılmış entegre bir silah sistemidir. Bu silah sistemi şu anda dünya çapında tamamen faaliyete geçmiş durumdadır ve milyonlarca masumun hayatını mahvetmekte ve ulusları sinsice yıkmaktadır. Bireysel olarak mağdurlar, devamlı olarak failler tarafından kuşatılmış, ulusal gözetim ağları tarafından takip edilmekte ve eziyet çekmekte; evlerinde ya da toplu ortamlarda ultrasonik silahların yanında elektromanyetik yöntemlerle işkence görmekte ve yaralanmaktadırlar.


Saldırılar; elektromanyetik silahlardan gelen ışınların sessiz, görünmez olması ve binaların duvarlarından geçebilmesi ile; bunun sonucunda faillerin bulunmasını sağlayacak izler bırakmadan kurbanlara her yerde saldırması şeklinde gerçekleşiyor. Bu yollarla mağdurlar; istihbarat teşkilatları, yolsuzluğa karışmış kolluk kuvvetleri üyeleri ve onların suçlu ağı tarafından bireysel toplama kamplarına etkili bir biçimde yerleştirilmiş olur.

Bu operasyona, kasıtlı iftira kampanyaları, mağdurların hayatının her alanının; sosyal çevrelerinin, ailelerinin, çalışma yerlerinin ve özellikle de tıbbi bakımlarının kontrolü ve yıkımları eşlik ediyor. Operatörler mağdurların gizlice evine girmekte, mülkiyete zarar vermekte, bilgisayar donanımını doğrudan veya uzaktan sabotajlamakta, yiyeceklerine zehir koymakta ve taciz kampanyaları yürütmekte ve mağdurları sonunda intihara yönlendirmekte ya da öldürülebilmektedir.

Elektromanyetik ve nöro-silahlar, bugüne kadarki silah teknolojisi açısından dünyada yaşanan her şeyin üzerinde özelliklere sahiptir. Bu cihazlar, biyolojik süreçleri, iç organları ve insan sinir sistemini ve nörolojik süreçlere saldırma ve manipüle etme kabiliyetleri nedeniyle bugüne kadar insanoğlunun ürettiği en tehlikeli silahlardır.

Silahların birçok hastalığı taklit edebilmesi, ağrı ve organ hasarına, beyin hasarına, felce, kalp krizlerine ve ölümlere neden olabilmesi nedeniyle insan üzerindeki etkisi yıkıcıdır. Bu silahların kullanımı yoluyla en yaygın zarar biçimi DNA hasarı ve tümör oluşumu ve sonunda kanserdir. Kadınların üreme yumurtalarında DNA hasarı ile mitokondriyal DNA'yı değiştirir ve gelecek kuşaklara zarar verir. Bu silah sistemlerinin kullanılması bu nedenle insanlığın kendi geleceği için bir tehdittir.

Bu silahların bir diğer sinsi yanı, insan vücut işlevlerini, hareketi, davranışları ve hatta düşünce süreçlerini genellikle mağdurun kendisi bile farketmeden bozmak, değiştirmek ve kontrol etmek için kullanılabilmeleridir. Bu silahlar, kişisel ilişkilerden iş gayretlerine, demokratik süreçlerden bir ulusun ulusal güvenlik altyapısına kadar insan çabalarının her yönünün işleyişini değiştirmek için kullanılabilir.

Mobil yönlendirmeli enerji silahları çeşitli büyüklüklerdedir ve farklı farklı yeteneklere sahiptir. Komşu mülklerdeki, otomobillerdeki, dronlardaki, uçaklardaki ve hatta ulusal altyapıda failler tarafından saklanırlar. İstihbarat örgütü ajanları bunları sırt çantalarında taşırlar. Gizli silah sistemleri tamamen entegre ve merkezi kontrol altındadır. Diğer ülkelere kaçan kurban, saldırı protokolünün kendileri ile birlikte gittiğini keşfeder ve ikamet ettikleri ülkede yerel gözetim ve kolluk kuvvetleri tarafından onlara yapılan saldırıların devam ettiğini görürler.

Açıklanan gizli belgelerden anlaşılan şu ki, saldırı ekiplerinin örgütsel işleyişi, Vietnam ve Güney Amerika gibi ülkelerdeki büyük istihbarat teşkilatları tarafından yönetilen ölüm mangaları için kullanılan protokolü izliyor. Ulusal güvenlik için bu terörizmi durdurmak ve fonları ve bunların çoğalmasını sağlayan sistemleri kapatmak çok büyük önem taşıyor.

Silah teknolojisinin kendisi büyük oranda çok uzun zamandır gizli tutulmuştur. Ancak, dünyanın dört bir yanında, bu silahların kişileri tehdit, işkence, sakatlama ve öldürme maksadıyla kullanıldığı pekçok açık olay var. Durumlarını bloglarda ve sosyal medyada paylaşanlardan, kamuya açıklanan patentlerden ve gizliliği kaldırılmış belgelerden bu silahların yıkıcı etkisini ve tüm dünyada işlenen suçların şaşırtıcı derecesini biliyoruz.

Lütfen bu sessiz küresel soykırımı durdurmamızda bize yardımcı olun.


Saygılarımla,

HEDEF OLMUŞ BİR KİŞİ ve ELEKTRONİK İŞKENCE, İSTİSMAR VE DENEYLERE KARŞI DÜNYA KAMPANYASI üyesidir

Daha fazla bilgi için:

John Finch, 5/8 Kemp St, Thornbury, Vic 3071, Australia, TEL: 0424009627
EMAIL: tijohnfinch@gmail.com,MCmailteam@gmail.com
FACEBOOK: http://www.facebook.com/john.finch.16547?ref=profile
GROUP FORUM: http://peacepink.ning.com/1 comment:

  1. Bu elektromanyetik enerjinin bize ulaşmasını engelleyecek bir korunma yöntemi vardır illaki? Her şey zıddıyla yaratıldığına göre illaki vardır. Ama nedir?

    ReplyDelete