21 February, 2017

ETERİK ÖZGÜRLEŞME MEDİTASYONU-26 Şubat 2017 17:55 TSİ


MEDİTASYON DEMEK, HAYAL ETMEK DEMEK! HADİ TÜM İNSANLIK VE ÇOCUKLARIMIZ İÇİN, 26 ŞUBAT PAZAR GÜNÜ, GÜNEŞ TUTULMASI ESNASINDA 17:55’TE! TÜM DÜNYA İLE AYNI ANDA!


Bizi kurtaracak olanlar yine bizleriz! Belki de tek yapmamız gereken 26 Şubatta 17:55’te, tüm Dünya’da aynı anda eterik planın karanlık varlıklardan temizlenmesi için meditasyon yapacak insanlara katılmak! Bunu yapabiliriz! İnsanlığın binlerce yıldır süren negatif manipülasyonuna bir son verebiliriz. İnsanlığın tüm acılarına son verebilmenin anahtarı bu meditasyonu 144,000 kişinin aynı anda yapması!

Hadi bunu yapalım! Artık çocuklar ölmesin! Artık kadınlar işkence görmesin! Artık açlık ve savaşlar olmasın! Bu bizim Dünya’da cenneti yaşama fırsatımız. 26 Şubatta Güneş Tutulmasının maksimum olduğu noktada oluşacak enerjileri kullanarak görsellemelerimizle bir portal oluşturacağız. Kötülüklerin Afrika’dan girmek için kullandıkları yarığı kapatacak ve tüm Dünyayı mor alev ile yıkayacağız. İnsanlığın iyileşme sürecini başlatacağız!

Lütfen bu görsellemelerin gücüne inanın. Binlercemiz aynı anda, Güneş Tutulmasının sağlayacağı enerjiler eşliğinde, tüm dikkatimizi insanlığın ve Dünyamızın iyileşmesine vermeliyiz!

Lütfen bu meditasyon anonsunu paylaşın. Bu bilgilere yeni insanlarla da paylaşın. Hepimiz artık Dünyanın çocuklarımız için güvenli bir yer olmadığını görebiliyoruz. Ayrımcılıkların en yüksek noktaya geldiği günümüzde, gönlünden sevgi geçen herkesi 26 Şubatta 17:55’de 10 dakika boyunca dikkatlerini insanlığın ve Dünyamızın iyileşmesine, savaşların bitmesine ve sevgi, barış ve harmoni içinde bir geleceğe odaklanmaya davet ediyoruz!

Tanrıçaların toprakları, Amazon kadınlarının topraklarıyız biz. Biz Anadoluyuz! Medeniyetler beşiğiyiz! Hadi içimizdeki Işığın gücüyle, Türkiye’den binlerce kişiyi aynı amaç ile bir araya getirelim! Çocuklarımızın geleceği için, Türk anneleri olarak, daha güzel bir gelecek isteyen babalar ve gençler olarak!

Meditasyon demek, hayal etmek demek! Hadi tüm insanlık ve çocuklarımız için, 26 Şubat Pazar günü, Güneş Tutulması esnasında 17:55’te! Tüm Dünya ile aynı anda!

İşte meditasyon videomuz:


No comments:

Post a Comment