11 December, 2016

Cobra Durum Güncellemesi-12 Aralık 2016

Kaynak:http://2012portal.blogspot.de/2016/12/situation-update.html

Çimera grubunun temizlenmesi devam ediyor. Yaldabaoth varlığının ve kalan tüm plazma toplet bombalarının son temizleme safhasına girdik.

Bu süreç, Direniş Hareketi'nin gezegenin yüzeyindeki durumlara daha aktif şekilde müdahale edebildiği noktaya ulaşmıştır. Direniş görevlileri şimdi; Birleşik Devletler, Rusya, Çin, Hindistan, Mısır ve diğer bazı ülkelerdeki silahlı kuvvetlerin pozitif kesimine Hadise öncesi kurtuluş operasyonları için taktik destek vererek bunu yapıyorlar. Bu gelişme, kısa sürede Suriye, Irak ve Ukrayna'da kendisini gösterecek:

http://21stcenturywire.com/2016/12/06/breaking-aleppos-old-city-now-fully-liberated-by-saa-remaining-terrorists-in-retreat/

http://www.zerohedge.com/news/2016-12-07/assad-verge-historic-victory-syrian-rebels-request-ceasefire


Ne yazık ki, Halep serbest bırakılırken, Daeş Suriye, Palmira'daki bir başka önemli vorteks enerji noktasını tekrar ele geçirmiştir:

http://www.abc.net.au/news/2016-12-12/syrian-army-advances-as-rebels-face-death-or-surrender/8110820

Ancak görünüşe göre Palmira kısa sürede tekrar özgürleşebilir:

https://sputniknews.com/middleeast/201612111048431162-daesh-palmyra-syrian-army/

Bu güncellemenin başında bahsedilen birkaç ülkenin ordularının pozitif ve negatif kesimleri arasında sessiz bir savaş devam ediyor. Bu savaş çoğunlukla genel nüfusa sızdırılmayarak istihbarat ve karşı istihbarat operasyonlarıyla yapılıyor. Çimera/Drako ve Işığın Galaktik Güçleri arasındaki savaş, şimdilerde görünürde ordular arasında denilebilir. Bu savaş bittiğinde ve Işık kesimi kazandığında Direniş, Hadise düğmesine basacaktır.

Kabal, Brezilya ve Hindistan gibi bazı BRICS ülkelerindeki siyasi yapıya sızmayı başardı. Nakit üzerinde savaş ilan ettiği için Narendra Modi açıkça Işık için çalışmıyor:

https://mishtalk.com/2016/11/27/cash-chaos-in-india-86-of-money-in-circulation-withdrawn-cash-still-king-in-japan/

Ve şimdi insanların altınına el koymak istiyor:

http://www.zerohedge.com/news/2016-12-07/india-confiscates-gold-even-jewelry-raids-hidden-money

Öte yandan Kabal, bu fotoğrafta da görebileceğiniz gibi hızlı bir şekilde gücünü kaybediyor:

http://www.starshipearththebigpicture.com/2016/12/07/the-fall-of-the-cabal-proof-in-one-viral-photo/

Diğer iyi işaret, Kabal'ın "sahte haber" sitelerine karşı düzenlediği medya savaşı. Bu basitçe alternatif medya yeterince güçlü hale geldiğinden, ana akım medyanın bizden ve sağladığımız gerçeğin gücünden korktuğunu gösterir. İşte bu nedenle ben her zaman insanları kendi bloglarını başlatmaya ve gerçeği olabildiğince yaygınlaştırmaya teşvik ettim. İhtiyacımız olan Stillness in the Storm ya da Veterans Today'de olduğu gibi yüksek kalite araştırıcı gazetecilik; Nibiru'nun geri gelişini ya da Düz Dünyayı öne çıkaran daha fazla blog değil.


Putin, başka alternatif sitelerde okuduklarınızın aksine, bir Rothschild ajanı ya da bir klon DEĞİLDİR ve Erik Prince Işık için çalışmıyor.

Birçok grup, Tam İfşaatın gerçekleşmesi için sahne arkasında çalışmaktadır. Dragon kaynakları, "Dragon Aileleri ve diğer grupların resmi olarak 2017 yılının ilk çeyreğinde ifşaatın olması için çalışıyor" mesajını verdi. Bu tarih hakkında düşünceleri sorulduğunda, Direniş "bunu yorumlayamayız" dedi, Pleiadesliler "Mümkün" dedi ve Siriuslular "büyük olasılıkla bundan daha uzun sürecek" dedi. Bu nedenle, bu zaman diliminde Atılımın oluşması benim tahminim DEĞİL, ancak birlikte çalışmakta olduğum gruplardan birince hesaplanarak verilmiş bir tahmin olduğunu bilin. Direniş protokolü gereği genel olarak bu blogda tarih ve saat tahminleri yapılmasa da, henüz kamuya açıklayamadıkları nedenlerle Direniş Hareketi bu kez bir istisna yapmıştır.


İfşaat yapılmadan önce, bu Corey Goode röportajından Gizli Uzay Programlarının temel geçmişini öğrenebilirsiniz. Ve hayır, ben Gonzales değilim:

https://sitsshow.blogspot.com/2016/12/transcript-fade-to-black-jimmy-church-with-corey-goode-the-ssp-and-interstellar-war-november-29th-2016.html#more

Işığın Zaferi!
No comments:

Post a Comment