10 September, 2016

Özel 11 Eylül Yükseliş Meditasyonu

Kaynak: http://prepareforchange.net/2016/09/09/make-this-viral-special-september-11-ascension-meditation/


Bu Pazar haftalık yükseliş meditasyonumuz 11 Eylül’ün 15. Yıldönümüne denk geldiği için meditasyonumuzda ufak bir değişiklik yaptık. Lütfen bize bu meditasyonda katılın ve 11Eylül’ün tüm dünyada yaratmış olduğu savaş, üzüntü ve acıları hep beraber iyileştirebilelim.Doğrular tüm çıplaklığı ile ortaya çıksın ve yükseliş yolculuğumuzu tamamlayabilelim. Sevgiyle katılmanızı diliyorum

Özel 11 Eylül Yükseliş Meditasyonu Açıklamaları:


1. Rahat bilinç durumuna gelmek için kendi tekniğinizi kullanın.

2. Dünya gezegeni ve yaşayanlarının yükseliş sürecini hızlandırmak için bu meditasyonu araç olarak kullanma niyetinizi belirtin.

3. Kendinizi yıkılan ikiz kulelerin bulunduğu Manhattan’da iki mavi ışık sütunu içinde ayakta dururken hayal edin. Bir ışık sütununun Galaktik Merkez Güneşinden çıkıp, Güneş Sistemimiz içindeki tüm ışık noktalarından geçip sizin bedeninizden (Manhattan adasındasınız) Dünya merkezine aktığını görselleyin. Diğer bir ışık sütununun ise aynı zamanda Dünya merkezinden çıkarak bedeninizden geçip gökyüzüne Güneş Sistemimizde ve Galaksimizdeki tüm ışık varlıklarına ulaştığını canlandırın. Şimdi iki ışık sütunu içinde oturuyorsunuz, mavi ışık bedeninizden aynı anda bir sütundan aşağı, diğer sütundan yukarı gidiyor ve siz Dünya Ticaret Merkezi Kulelerinin yıkılmadan önce bulunduğu Manhattan adasındasınız.Bu ışıkları bir süre aktif tutunuz.

4. Şimdi bu Işığı, tüm Dünyada ve sonra Güneş Sistemimizde genişleyen, tüm karanlık ve anomaliyi ortadan kaldıran, 11 Eylül ve bu nedenle olan savaşların travmasını iyileştiren, Matrisi eriten ve Güneş Sistemimizdeki tüm varlıklara mutluluk, bolluk, barış ve sevgi getiren bir gökkuşağı girdabı olarak hayal edin.

5. 11 Eylül ile ilgili tüm gerçeğin, neden olduğu, nasıl olduğu, kimin sorumlu olduğu hakkındaki tüm gerçeğin ana medya yoluyla açıklandığını görselleyin. Toplumların bu gerçeği öğrenince sakin, mantıklı ve sorumlu bir şekilde davrandığını canlandırın. Açığa çıkanların şokundan dolayı toplumun hızla iyileştiğini ve sonunda böl ve fethet taktiklerinin doğrular, sevgi ve merhamet ile alt edileceğinin anlaşıldığını hayal edin.

6. Tam ifşaat ve dünya dışı varlıklar ve gizli uzay programları hakkında büyük bilgi paketlerinin ana medya yoluyla serbest bırakıldığını görselleyin. Herkes için adaletli yeni bir finansal sistemin kurulmasını hayal edin. Pozitif dünya dışı ırklarla ilk kontağı görselleyin. Hadisenin olduğunu, sonunda Dünyayı özgürleştirdiğini canlandırın.

No comments:

Post a Comment