20 August, 2016

Reptiller (Sürüngen Kökenliler)Bu yazı, www.thegreaterpicture.com web sitesinden izin alınarak tercüme edilmiştir.
Kendilerine teşekkür ederiz.

Reptiller başka bir evrenden gelen eski bir Dünya dışı türdür. İki evrenin kesişmesi sonucu bizim evrenimize de gelmişlerdir. Bizim evrenimizin tanrısı, eski bir gazeteci ve medyum Suzanne Ward ile konuşmalarında bu durumu “geç anlaşılmış bir hata” olarak tanımlamıştır. Pekçok insan için tanrının hata yapabileceği kavramı anlaşılması zor bir şeydir, ancak söylendiği gibi, Yaratımın arkasındaki tek düşünce tecrübe etmektir. Bu da Tanrının ve Yaratıcının olayların nasıl gelişeceğini her zaman önceden bilmediği anlamına gelir.

Ruhsal olarak gelişen pozitif reptil medeniyetleri olsa da, negatif olanları kötülük ve saldırganlıkları ile tanınırlar. Bu türlerin gelişimi durmuştur. Bunları yüzbinlerce yıl önce gelişimi duran okyanuslarımızdaki beyaz köpekbalıklarına benzetebiliriz. Bu hayvan gelişimini bitirmiştir. Ve sonuç etkileyicidir. Yetişkin bir reptil 13 feet (3,9 m civarı) boyundadır, fiziksel ve zihinsel olarak çok güçlü, tamamen telepatik, inanılmaz derecede hızlı ve zeki bir varlıktır. Binlerce yıl yaşayabilirler.

Andromeda’lıların kontak kurduğu Alex Collier onlara “nihai savaşçılar” demektedir. “Onlarla karşılaşırsanız yapabileceğiniz sadece tek şey vardır: kaçmak.” diye eklemiştir.

Görünüşleri


Safkan reptillerin pullu ciltleri vardır ve insanlar gibi dik yürürler. En büyük farkları yumurtlamaları olmakla beraber, fiziki yapıları da insanlara benzer. Dünyada yaşayan negatif reptiller iluminatinin gezegenimizi yönetmek için kullandığı piramit biçimindeki güç yapısının en tepesini oluşturur. Yani tüm yönetim onların elindedir. Arizona Wilder isimli reptillerin eski bir insan kölesi, Dünyada reptil yumurtalarının tutulduğu ve kuluçkaya yatırıldığı, Rothschild’lar gibi güçlü iluminati ailelerine ait Fransız ve Belçika kaleleri gibi çeşitli yerler olduğunu söylemiştir.

Reptil konumunda ne kadar yüksek olursa, fiziksel olarak da o kadar fazla özellikle donanmış olur, örneğin kuyruk, kanatlar, ve başındaki kemik halkalar gibi. Çünkü reptiller zihinsel güçleri ile vücutlarının görünüşünü etkileyebilirler. Aşağıdaki fotoğrafta “Canavar” denilen ana reptilin tanımlandığı bir sanat eseri görebilirsiniz. Amerika’da bir yeraltı şehrinde saklanıyordu, fakat şimdi Dünyayı terkettiğine dair söylentiler var. Yine de, yönetiminden sorumlu olduğu iluminati hala tamamen aktif durumda."Canavar"

Reptiller genelde kendisini tamir edebilen koruyucu malzemeden yapılmış siyah bir giysi giyerler. İşte bu yüzden Pleiadies’liler şakayla karışık onlara “siyah tişörtler” derler. İnsan standartlarına göre, reptiller “çok çirkin” olarak tanımlanır. İnsanlarda ve greylerde olduğu gibi, evrende reptillerin daha büyük ve daha küçük türleri vardır.

1996 yılında mesleğine yeni başlayan Jonathan Reed isimli Amerikalı bir doktor, ormanda yürürken aniden köpeğine saldıran dünya dışı bir varlıkla karşılaşır. Bir parça tahta kütük ile bu varlığa vurmayı başarır ve varlığı evine götürür. Evinde fotoğraflar çekip video kayıtları yapar. Bu varlık da siyah, kendini tamir edebilen bir giysi giydiği için, bu varlığın küçük bir reptil ırkı ile alakalı olduğundan şüphelenilir. Reed’in çektiği fotoğraflardan biri:


Reptil mi?

Daha sonra Amerikan radyo programı Coast to Coast AM’de bir radyo programında Jonathan Reed bunun bir reptil olmadığını, fakat başka bir dünya dışı medeniyet için barışçıl araştırma yapan küçük bir robot yaratık olduğunu söylemiştir. O zamandan beri kendisi bu medeniyet ile kontak kurmuştur.

Bildiğimiz kadarıyla günümüze kadar reptillerin gerçek hiç bir fotoğrafı yayınlanmamıştır.

Amaçları


Negatif reptillerin gelişmesi tamamen durduğu için yapacakları tek şey kalmıştır: o da zamanlarını geçirmektir. Ve evrenin her yerinde bunu acıya sebep olarak yaparlar. İnsanlar ve reptiller arasında binlerce yıl süren savaşlar dillere destan olmuştur.

Reptillerin insanları yendikleri her yerde sonuçlar hesaplanamayacak kadar büyüktür: İnsanları yerler, onları köle yaparlar ve onları her türlü şekilde suistimal ederler. Çocukları tercih ederler. Hatta cinsel olarak, çünkü reptiller cinsellik üzerine fazla odaklanmış yaratıklardır. Korku içindeki bir çocuğun yaydığı negatif enerji bir reptil için çok çekicidir. (çevirmen notu: son zamanda bu acı ve korku enerjisinin ismi konmuştur: loosh/luş. Bu enerji onlar için zevkle tüketecekleri bir gıdadır.) Reptiller hem üçüncü, hem de dördüncü boyutta yaşarlar. Bu boyutlar arasında geçiş yapabilirler, fakat genellikle bunun için yardıma ihtiyaçları olur, örneğin onları bir araya getiren bir dünya ustasının yardımına.

Şekil Değiştirme


Önemli bir özellikleri şekil değiştirebilmeleridir. Dilediklerinde geçiş yapabilecekleri insan DNA paketi taşıyabilirler. Bu onları, yüzlerce pound ağırlıktaki büyük reptil yaratıktan ikiyüz pound kadar bile olmayan insan varlığına dönüştürür. Fizikçiler bunun imkansız olduğunu iddia edeceklerdir. Bunun nedeni DNA’nın tam fonksiyonunun hala onlar tarafından bilinmemesidir. Fakat, DNA enerjiyi yönlendirir, ve her organizmanın istendiğinde bir şekilden diğerine geçişine izin verir.

Stewart Swerdlow bir çocukken, daha sonra bir araştırmacı ve medyum olarak siyah operasyonlar çemberinde deneylerde kullanılmış ve burada reptilleri öğrenmiştir. Ona göre reptillerin kolayca şekil değiştirmesinin nedeni insanların reptil geni taşımasıdır.

Bunun sebebi insan homo sapien türünün çok uzun bir süre önce Güney Afrika’da Annunaki denilen dünya dışı varlıklarca yaratılmış olmasıdır. Orada kendilerinin yarı-insan/yarı reptil DNA’larını, oradaki yerli Lemurya DNA’sı ile karıştırmışlardır. İşte bu yüzden insan beyninin en eski parçası “reptil beyin” denilen şeyden oluşur ve bu yüzden insan embriyosu (kuyruğu olan) küçük bir reptile benzer. Tatmin edici bir şekilde şekil değiştirebilmek için, reptiller düzenli olarak insan eti, kanı ve endişe/üzüntü enerjisi (loosh/luş) almak zorundadırlar.

İnsan DNA’sı taşımayan reptiller şekil değiştirmek için başka teknikler de kullanır. Taşınabilir bir cihaz, normal bir insan gibi görünmek için yeterince katı bir hologram yaratmada kullanılmaktadır.

Reptillerin gerçek doğası reptil olmak olduğu için, onlar için uzun süre insan şeklinde kalmak her zaman kolay değildir. Özellikler kızgınlık ve heyecan durumlarında kontrolü sağlamak için büyük gayret sarfetmeleri gerekir. Bazen geçişin ilk evresinin gözlerinde ya da ciltlerinde ortaya çıktığını görürsünüz. Gözlerinde uzamış gözbebekleri oluşur ve tenleri yeşil ve pullu olur.

Her Zaman Daha Büyüğü Vardır


Reptiller ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar, evrende her zaman spiritüel güç fiziksel gücün üstündedir.
Ruhsal olarak en gelişmiş varlıklar tek bir düşünce ile dağları bile hareket ettirebilirler.

Bu aynı zamanda, reptillerin evrenleri yönetmediği anlamına da gelir. Uzun bir süre önce evrenimize reptiller hükmetmiş olsa da, çok uzun bir süre önce barış ve sevgi yolunu takip eden medeniyetlerce bastırılmışlardır. Bu varlıklar spiritüel ve teknolojik gelişimlerinde birlik içinde çalışırlar ve güçlerini bütün evren boyunca birleştirmişlerdir. Bu durum onları, enerji kontrolünde, ve dolayısıyla teknoloji ve silahlarının (ki bunları sadece savunma maksatlı kullanırlar) kontrolünde reptillerden ve diğer negatif ırklardan çok daha iyi duruma getirmiştir ve artık negatif varlıklar nedeniyle tehlike içinde değillerdir.

Negatif ırklar arasındaki işbirliği çok daha azdır, çünkü genellikle birbirlerine güvenmezler ve karşılıklı olarak nefret duyarlar. Yine de, bu onların, onlardan daha az gelişmiş gezegenlerde ölüm ve yıkıma neden olmalarını engellemez. Onlara göre, ruhsal gelişim değil, askeri güç hiyerarşiyi belirler. Bu davranış Evrensel Karışmama Kanuna aykırıdır, fakat tüm yaşayan varlıklara Yaratıcı tarafından özgür irade verildiği için bunu yapmaya devam ederler. Tanrı asla cezalandırmaz, sadece evreninde mümkün olduğunca iyiliği teşvik eder ve kötülüğün ışığı görmesine çalışır. Bunun için Galaktik Federasyon’dan ve diğerlerinden yardım alır. Tabi ki kasıtlı olarak başkalarına zarar verme karma yaratır.


Küçük bir reptil varlık heykeli. Sierra Leone’de bulunan Nomoli kolleksiyonundan.

Reptil ziyaretçiler Dünyaya birçok kez gelmiştir. Milyonlarca yıl önce gezegenimize ayak basan ilk zeki varlıklardır. İşte bu yüzden gezegenimizi kendilerine ait olarak görüyorlar. Ancak, çatışmalar nedeniyle ya da sıkıldıkları için, her zaman terketmişlerdir.

Son Ziyaretleri


En son gelişleri sessizce oldu, çünkü bu sefer başka bir planları vardı. 4000’den fazla yıl önce nispeten küçük bir grup olarak geldiler. Bu sefer görünmeden terör yaratmaya karar vermişlerdi. Belki de geçmiş tecrübeleri onlara, görünmezlerse insanlığın onlara sunduklarından (insan eti, seks, kan dökme ritüelleri, insan avları, korku enerjisi vs) çok daha fazla yararlanabileceklerini öğretmişti. Bunu başarabilmek için insanların mümkün olduğunca bundan habersiz tutulmaları gerekiyordu.

Bilgi=Güçtür. O yüzden insanlar arasında mümkün olduğunca bilgi yok edilmeliydi. Roma döneminde meydana gelen İskenderiye kütüphanesindeki çeşitli yangınlar bunun önemli bir örneğidir. Atlantis ve Lemurya, dünya dışı medeniyetler, spiritüellik ve yüksek teknoloji dahil, büyük bir bilgi hazinesi orada kaybedilmişti. İncilden çıkarılan dünya dışı ziyaretçilerden bahseden Enoch kitabı gibi bölüm ve yazılar da bunun bir sonucudur.

Bundan ayrı olarak, ders kitaplarından önemli bilgilerin çıkarılması ve kurgularını destekleyecek bilgilerle değiştirilmesi için dünya çapında üniversitelere sızıldı. Ve günümüzde internet hariç neredeyse tüm medya onların kontrolündedir ki böylece insanlar devamlı olarak korkutucu haberler ve anlamsız eğlenceler seline maruz kalsın.

İnsanlar her zaman gerçekten uzak tutulmalıdır. “Onlara ekmek ve sirkler, panayırlar verin ki, insanlar memnun kalsın” reptil ırkının yönetici sınıfının öğretisidir.

Dünya Hakimiyeti


Bu taktik yıllarca mükemmel çalıştı, ve reptiller gerçekten de neredeyse tüm dünyayı insanlar hiçbir şey farketmeden izlemeyi başardı. Milyonlarca çalışanının çabaları sayesinde, bugün bile halen işlemekte olan, büyük ölçüde görünmeyen etkileyici bir ağ inşa ettiler.

Ancak bu çalışanların arasında bile bilgi miktarı minimumda tutuldu. Örneğin, gizli servislerin alt bölümleri, hükümet organları, ilaç şirketleri, ordular ve adli makamlar genellikle gerçekte kim için çalıştıklarının ve gündemlerinin ne olduğunun farkında değildirler. Piramit yapısının yükseklerinde bile herşey mümkün olduğunca ayrı tutulur ve tüm resmi bilen çok az kişi vardır. Buna bölümlendirme ya da bilmesi gereken prensibine göre çalışma denir. Hiçkimseye gerekli olduğundan fazlası kesinlikle söylenmez.

Bu sisteme kim karşı çıkarsa, mesela ülkelerini pozitif yönde değiştirmeyi isteyen başkanlara ya da bedava enerji cihazlarını ortaya çıkarmak isteyen mucitlere rüşvet verilir, bunlar tehdit edilir ya da öldürülür.

Saf kan reptiller yanında çok sayıda reptil ve insan karışımı hibrid denilen melezler de vardır. Bunlar çok çeşitli şekillerde ve büyüklüklerdedirler. Bazıları daha çok reptil kanı taşırken, bazıları ise sadece biraz taşır. Çoğu güzelliği ve doğayı sevmez; pis, ahlaksız yerleri severler. Las Vegas gibi yerler onları çeker. Ayrıca bunlar sıkça Hollywood ya da TV’de de bulunabilir, çünkü topluma normal insanı oynamak hoşlarına gider, ne kadar gerçekte insan olmasalar da. Bu karanlık grup sırlara bayılır.

Sonları Artık Yakın


Sonuç olarak reptillerin Dünyadaki eylemleri ve planları büyük ölçüde bizden saklanır. Dünyadaki etkilerinin azaldığını ya da büyük ölçüde ortadan kaybolduğunu gösteren işaretler vardır. Yükselme olayına kadar gezegenimizin Shumann frekansı daha da hızlı bir şekilde artmaya devam edecek, ve reptiller gibi düşük titreşimi olan varlıklar bu duruma dayanamayacaklardır. Sheldan Nidle’ın kanal yaptığı Sirius’tan gelen barışçıl varlıklar, dünyevi reptillerin Galaktik Federasyon ile 1994 yılında barış imzalayıp gezegeni terkettiğini söylemiştir. (çevirmen notu: ama daha sonra 1996 da Afrika da Kongo daki bir yıldız kapısından yeni ve büyük bir istilanın olduğunu öğrendik. Aradan geçen zamanda, özellikle 2011-2012 arasında Procyon yıldızından gelen Galaktik Federasyona bağlı ışık güçleri sayısı 15 i bulan yeraltı ve denizaltı reptil üslerini yok ederek onbinlerce reptili yargılanmak üzere götürdüler.)

Tanrı ve gelişmiş medeniyetler özgür iradeye mümkün olduğunca saygı duydukları için, reptillerin yaptıklarına evrenin genel dengesi tehlikeye girmediği müddetçe katlanılmaktadır. Bir bakıma oynadıkları role ihtiyaç da vardır, çünkü bir ruhun gelişimi için negatifi de tecrübe etmek yararlıdır.Dualitede yaşanmış bir hayat (bizimki gibi iyi ve kötünün olduğu toplum ) ruha, daha yüksek boyutlarda öğrenilmesi çok zor olan sayısız tecrübe kazandırır. Bu durum, bir kişi daha çok gelişip başkalarına yardım etmeye başlarsa, ki bu evrende herkesin iyiliği olarak görülür, çok yararlı bir şeydir.

İşte bu yüzden, evrende her şeyde olduğu gibi, negatif varlıkların rolü siyah ve beyaz olarak görülmemelidir. En yüksek derecede negatif gelişimin yine sonunda, hatta aydınlanma yolundan daha da hızlı bir şekilde, Yaratıcı ile birleştiğini söyleyen kaynaklar da vardır. İşte bu yüzden, yargılamamak ve bir gün nasıl herşeyin dahiyane bir şekilde birbirine bağlı olduğunun açık hale geleceği konusunda inançlı olmak daha iyidir.


No comments:

Post a Comment