07 August, 2016

İluminati (Kabal vs.)Bu yazı, www.thegreaterpicture.com web sitesinden izin alınarak tercüme edilmiştir. Kendilerine teşekkür ederiz.


“Elit” kelimesi insanların çoğuna süslü partilerde ve at yarışlarında kendilerini eğlendiren zengin bir grup insanı hatırlatır. Fakat aslında tamamen başka birşeydir.

Kendilerine iluminati (“Aydınlanmış Olanlar”) diyen elit grubunun merkezinde, birbirleri ile sürekli kontakt halinde olan, 13 inanılmaz zengin siyonist aile vardır. İsimleri muhtemelen Rothschild, Rockefeller, Warburg, Bruce, Cavendish, De Medici, Hannover, Habsburg, Krupp, Plantagenet, Romanov, Sinclair ve Windsor’dur. Fakat bu liste dış dünyadan öyle titizlikle saklanmıştır ki, bazı kaynaklar başka birkaç yerde bir başka isimden bahseder.

Bu aileler, Agnelli, Bush, Ford, Kuhn, Loeb, Montgomery, Morgan, Roosevelt ve Schiff gibi iyi bilinen, başka 300 aile tarafından desteklenir. Henry Kissinger, Dick Cheney, Donald Rumsfeld, Bill Gates, Bill ve Hillary Clinton, Warren Buffet vb. birçok güce aç insanlar da bu ailelere katılır. Birlikte neredeyse dünyadaki tüm para ve gücü kontrol ederler.


Kamu işlerine kayıtsız kalan değerli adamlar kötü adamlar tarafından yönetilir. - Plato


Bu aileler; Vatikan, Birleşmiş Milletler, Dünya Bankası, CIA, NSA, FDA (Federal İlaç İdaresi), Smithsonian Enstitüsü, Yabancı İlişkiler Konseyi, NASA, Bilderberg, Thule, Kafatası& Kemikler ve pekçok başkası gibi, sayısız organizasyonu ve düzeni işletir. İluminati, yüzlerce yıldır, onları Yeni Dünya Düzenine yavaş yavaş götürecek olan, gizli bir gündem üzerinde çalışmaktadır. Buna göre vatandaşlarının neredeyse hiçbir hakkının bulunmadığı, dünyaki herşeyi yöneten tek bir hükümet olacaktır. Yaşayan insan sayısının, şu an olduğu gibi, 7 milyar olmasına izin verilmeyecek, nüfus en fazla 500 milyon olacaktır. Fazla insanlar yok edilecektir.

İluminatinın insan hayatına olan saygısı yoktur ve kemiklerine kadar yozlaşmıştırlar. 13 ailenin soyu Sümer zamanına kadar gider ve bu aileler soylarını mümkün olduğunca saf tutabilmek adına sürekli kendi aralarında evlenir. Ayrıca dünyanın en güçlü organizasyonu olan masonluğun en üst seviyesini oluştururlar. Planlarını, ABD’nin Georgia eyaletindeki “Kılavuz Taşları” denilen anıt taşlar üzerine yazmışlardır. Bu mekanı ayrıca kurban etme törenlerinde de kullanırlar. Anıt üzerinde karanlık doğalarından bahsedilmez, ancak karanlık doğaları sır olarak dikkatle saklanır.


Sembolik: İluminatinin diğer planlarında olduğu gibi, “Georgia Kılavuz Taşları” toplumun gittiçe artan ortak farkındalığı ile ciddi şekilde zarar görür.

Bütün Kötülüklerin Anası


İluminatinin kökeni insan değil, dünya dışıdır. 4000 den fazla yıl önce reptile (sürüngen kökenli) varlıklar Dünyayı (kimse farketmeden) ele geçirmek üzere buraya inmiştir. Şekil değiştirme sanatını çok iyi bilirler, kendilerini her kuşakta daha fazla güç ve para toplamış normal insanlar olarak gösterirler. Reptile varlıklar bir insan vücuduna bağlı değildir. Bu ırk binlerce yıl yaşayabilir, o yüzden bir insan vücudu çok yaşlanınca, basitçe başka birine geçerler. Dış dünya için bu ailenin soyunun devamındaki yeni bir kişi olarak gözükür.

Canavar


13 ailenin etrafındaki 300 ailenin neredeyse her zaman Aryan (soylu) ana soyuna kan bağları vardır, çünkü şekil değiştirme ‘karışık’ soylarda daha zorlaşır. Gerçek şekillerini sadece keşfedilme şanslarının olmadığı durumlarda; ailelerinin kalelerinde, yeraltı şehirlerinin özel bölümlerinde, ya da gizli şeytani kurban ritüelleri ve seks partilerinde gösterirler.


Sadece birkaç kişi onlar ile açık kontak halindedir. Pindar en önemli iluminati ailesinin -Rothschild ailesinin- en önde gelen üyesidir ve “Canavar” ismiyle anılan, yeraltında derinde bulunan en yüksek mertebedeki “reptile”a hesap verir.

Reptile varlıklar evrendeki en negatif varlıklardır. İnsan standartları ile değerlendirildiğinde, akıl almaz derecede kötü ve ahlaksızdırlar. Eğer iluminatinin yıllar boyunca yaptıklarını incelerseniz, bunların arkasında olan şeyin kesinlikle insan olamayacağını hissedersiniz. Dünya savaşları yaratmaktan ve 11 Eylül gibi terörist saldırılardan, halkı kemtrailler (kimyasal serpintiler) ile hasta etmeye, zehirli ilaçlar, kozmetik ürünler ve McDonald’s ve KFC gibi zararlı yiyeceklerden, şeytanca kan dökme ritüellerini, insan avlarını ve çocuk istismarı dolu seks partilerini organize etmeye ve iyi niyetli politikacıları, mucitleri hatta pop artistlerini öldürmeye kadar... Bu grup neredeyse dünya tarihinde olan tüm kötü şeyler için sorumlu tutulabilir.

Sistem


Bu dünya dışı varlıkların etkisi, içinde bulunduğumuz Yükselme süreci nedeniyle büyük ölçüde azaltılmıştır. Ancak Dünyada kurmuş oldukları kontrol sistemi halen çalışmaktadır. Bu sistem, gizli servislerden büyük şirketlere kadar milyonlarda çalışan tarafından korunmaktadır. Gerçeğin ortaya çıkmasını engellemek için herşeyi yapmaktadırlar. İnsanlara cevap vermek zorunda kalacakları şeyleri insanların keşfetme ihtimali onları dehşete düşürür. Büyük George Bush’un bir kez söylediği gibi: ”Bizim ne yaptığımızı insanlar bilseydi, sokaklarda kovalayıp linç ederdi.”

İnsanların onların ne olduğunu keşfetme korkusu tek başına, bugüne kadar Yeni Dünya Düzenine geçiş için gerekli son adımın atılamamasının nedenidir. Halen bizden çok fazla var ve birşeylere kalkışabilmek için henüz bizi yeterince takip edemiyorlar.

Bu nedenle kalabalığı azaltmak halen gündemlerinde en üstte yer alır. Fakat bunun gizlice yapılması gerektiği için, operasyonları sınırlıdır. Planları birçok yıllık bir gecikmeye uğramıştır. Daha da kötüsü, evrende artık olayların daha fazla gecikmesini istemeyen daha yüksek güçler ile karşı karşıya gelmişlerdir. Başka deyişle, liderlerimiz kendilerini bir çıkmazda bulmuşlardır: Bir tarafta Dünyadaki tüm güç ellerinde olmakla beraber diğer taraftan bu güçle hiçbirşey yapamamaktadırlar.

Ancak, bu karanlık kabalı at gözlükleri ile mutlu bir şekilde plan yapmaya devam etmekten alıkoymaz. Çünkü Yeni Dünya Düzenine doğru süreçte bile yapılabilecek bol miktarda eğlenceli şeyler vardır. Düzenli olarak çılgın partilerinde buluşur ve kendilerini çeşitli gizli toplumlarla ve projelerle meşgul tutarlar. Bu gizli projelerin içinde yeraltı şehirleri kurmayı, çok modern uzay istasyonlarını, uçan fincan tabaklarını ve Ay’da ve Mars’ta üsleri, zamanda seyahati, adam avlamaları ve insanları klonlama gibi çeşitli garip deneyleri sayabiliriz.

En önemli iluminati yaz tatillerini ABD’deki Bohemian Grove’da geçirir ve Avrupa kolu da birbirlerini her yıl Bilderberg Konferansında görür. Bu konferansın katılımcı listesinde Hollanda, İngiltere ve İspanya’nın kraliyet aileleri her yıl yer alır. (Her yıl Türkiye’den de gazeteci, ceo, öğretim üyesi en az 4-6 kişi katılır. Örneğin 2015 Bilderberg toplantısına CHP Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke, İlhan Kesici, Nuray Mert, Mustafa Koç, Soli Özel de katılmışlardır.) Kalkınma İşbirliği bakanları da sıkça katılır, çünkü kalkınma yardımı paralarının büyük bölümü geleneksel olarak iluminatinin cebine girer. Ne de olsa tüm gizli operasyonlar çok büyük paralara malolur, ve bu para çeşitli kanunsuz yollarla toplanır. Örneğin, kanunlarda bulunmayan vergiler toplanır, CIA dünya çapındaki uyuşturucu ticaretini kontrol eder, ve merkez bankaları arkasında altın gibi değer olmayan para basar. Başka deyişle para havadan yaratılır!

İnsanlardan sır sakladıkları gerçeği hoşlarına gider; bu onlar arasında güçlü bir bağ oluşturur. Ve insanlar yıllardır onların kötü planlarını uygulamaları için yeterince kayıtsız olduklarını ispatlamışlardır. İluminati içinde sadece birkaç üye gerçekte herşeyi bilir, çünkü sistemin piramit yapısı öyle bir ayarlanmıştır ki, sadece bir avuç insan büyük resmi görebilir. Geri kalan tüm iş “bilinmesi gereken” prensibine göre işler: Gerekli olandan fazlası söylenmez.

"Hiç kimse kendilerinin özgür olduğuna inandırılmışlar kadar ümitsizce köleleştirilmiş değildir." -Goethe

Masonluk


Eğer bir elit üyesinin performansı iyi ise, rütbesi yükselir. Bu masonluk yoluyla olur. Yüksek dereceyi kazananlara dünyadaki pekçok mason localarından birinde kabul töreni yapılır. Bu odalar genellikle benzeri görülmemiş derecede görkemli ve zengindir ve herkesin bildiği katedral, kale ve hükümet binası gibi binaların altındadır.

Bu kabul töreni esnasında yükselen masona yeni bir sır verilir. Günümüzde bu sırların çoğu internette kolayca bulunabilir, fakat bunlar hala genel toplumca bilinmez. Bunlar yerçekimi karşıtı teknikler, bedava enerji, zihin kontrolü teknikleri, evren, yıldız kapıları, dünya dışı varlık yaşamı, ölüm nasıl “yenilir” ( cennete gitmeden nasıl enkarne olunur), maddeyi ses teknikleri ile katı olmayan ya da ağırlıksız hale getirme gibi konularla ilgilidir. Bunlar dünya dışı varlıkların piramitleri ve diğer megalitik (büyük tek parça taş)anıtları inşa ederken kullandığı teknikler ile aynıdır.


Şirketler, bankalar, medya, ilaç endüstrisi, yargı ve hükümetler gibi diğer iluminati kurumlarında olduğu gibi, masonlukta daha düşük rütbeler ne çeşit bir sistemi desteklediklerinin farkında değildirler. Bunlar sizin bizim gibi normal insanlardır. Ama her yerde olduğu gibi, daha yükseği daha yozlaşmışıdır. Bu aynı zamanda bu sistemin gücüdür ve sadece birkaç kişinin bunları anlatmasının nedenidir. Sistemin aslında nasıl çalıştığını gördükleri anda, bu sistemin yıllardır parçası olmuş olurlar ve suç ortağı olmuşlardır. Konuşurlarsa başlarına geleceklerden korkarlar. İluminati düzeninde birinin konuşmaya başlamasından kimse hoşlanmaz. Daha önce söylendiği gibi, insan hayatının bu camiada hiçbir değeri yoktur, o yüzden can sıkıcı herkes ortadan kaldırılır.

İluminati bir dünya hükümeti oluşturma yolunda global işleyen çeşitli organlar oluşturmuştur. Birleşmiş Milletler, NATO, Dünya bankası, IMF, WHO, Unıcef ve birçok başkası bunlara örnektir. Bu kuruluşlar kendilerini vatandaşlar için en iyisini istermiş gibi gösterirler, fakat gerçek bunun tam tersidir.Rockefeller’lar


Bu organizasyonların kurucularının kimler olduğunu araştırırsanız, bir isim sürekli karşınıza çıkar: Rockefeller Ailesi. Rockefeller’lar iluminati ailesinin en zenginleri olmasa da, (Yaklaşık 500 trilyon dolarla en zengini Rothschild’lardır), genişleme tutkuları ile en aktif ve agresif olanlarıdır. Ne kadar kendilerini dış dünyaya hayırseverler olarak gösterseler de, eylemlerinin kötülüğü ve yoldaşlarına olan saygı eksiklikleri iğrençtir. İnsan hayatını yoketmede en favori yöntemleri silahlı çatışma ve savaşlar çıkarmaktır. Bunu genellikle anlaşmazlıklarda her iki grubun da silahlanmasını finanse ederek ve onları birbirlerine karşı kışkırtmak için yanlış bilgiler yayarak yaparlar.

Savaşlar her yerde yaratılamadığı için, sağlığımızı da özellikle kanser yoluyla zayıflatmak için uğraşırlar. Bu plan oldukça iyi çalışmaktadır. Geçmişte 1000 kişiden sadece bir kişi hayatında kanser ile karşılaşıyorken, şimdilerde bu her iki kişiden biridir. Özellikle AIDS kampanyası belirleyici bir “başarı”dır. SARS, kuş gribi ve Meksika gribi gibi bu virüsü gizli laboratuvarlarında yaratmışlardır. Bunları ilaç şirketlerinin aşıları yoluyla yayarlar ve sonra huzurla bunların dünya çapında yıkıma neden olmasını seyrederler. Ve bazen bunlar Afrika’da olduğu gibi tüm bir kuşağı ortadan kaldırır. Bu arada hint kenevirindeki kanabinoidler gibi kansere karşı çok etkili doğal ilaçların tüm dünyada yasaklanmasını sağlarlar.

Fakat burada da durmazlar, çünkü sağlığımız kemtraillerle (uçaklarla atmosfere saçılan zararlı kimyasallar), zararlı radyasyonlar, yediklerimizle ve giydiklerimizle de tehlikeye sokulur.

Sağlığımıza nasıl saldırılır?


Tüm yaşayan organizmaların doğal bir titreşimi vardır. Dışarıdan elektromanyetik ışıma ile bu titreşim bozulabilir. Bu insanlar için; uykusuzluk, baş ağrısı, depresyon, merkezi sinir sistemi ve beyinin çalışmasında negatif etkiler ve kanser gibi hastalıklara neden olur. Özellikle geçtiğimiz son birkaç on yılda, iluminati çevremizi kalıcı olarak her çeşit sağlıksız radyasyonla kirletmek için sayısız metod geliştirmiştir. En büyük suçlular mobil telefonculuk, UMT kuleleri, Wİ-Fİ ve H.A.A.R.P. denilen çok güçlü ışın tesisatlarının global ağıdır.

Yiyeceklerimiz (genetik olarak) gerekli besinlerin alınması ve aspartam ve diğer kimyasal zırvalar gibi zararlı maddelerin eklenmesiyle manipüle edilmektedir. Bu durumdan sorumlu mason şirketler, görünüşte bir sorun olmaksızın dünyayı fethettikleri gerçeği ile tanınabilir. Mesela McDonald's, Kentucky Fried Chicken, Kellogg's ve Starbucks. Bu şirketlerin logoları sembolizm doludur, çünkü iluminati gizli sembollere, geometrik değerlere ve el işaretlerine bayılır.

Giysi elyaflarını işlemede ve giysi üretmede toksik kimyasallar yoğun olarak kullanılır. Giysiler yapıldıktan sonra, buruşmalarını engellemek için formaldehit denilen zararlı gaz ile kaplanır. Giysilerin taşındığı konteynerler benzen denilen zehirli bir gaz ile ‘böceksiz’ hale getirilir. Bu giyecekleri alıp yıkamadan giyen herkes bu toksik maddelere ciltlerini maruz bırakır.

2012 Londra Olimpiyatlarının iluminatinin varlığını vurgulaması gerekiyordu. Tüm olayın yapısının ana teması mason sembolizmi idi ve bir “olay”ın meydana gelmesi planlanmıştı. Bunun ne olduğunu biz bilmiyoruz, ancak 1995’teki İluminati Oyununa bakacak olursak, çok mutlu bir durum olmayacaktı. Çok şükür ki, Galaktik Federasyon ve diğer kanallanan varlıklar, bu yükselme döneminde, olimpiyat olaylarının öncesinde ve sonrasında 11 Eylül gibi olayların Dünyada olmasına daha fazla izin verilmeyeceğini açıkladılar.

Bu resimde: Pekçok başka iluminati gibi McDonald’s’in CEO’sunu Olimpiyat prezentasyonunda “gizli” iluminati el işaretini yaparken görüyoruz.

İluminati nerededir?


Heryerdedir. Ahtapotun kolları günlük hayatımızın her tarafındadır. Bankacılık sistemini, medya haber ajanslarını, ilaç endüstrisini, petrol endüstrisini, hükümetleri, borsayı, adalet yönetiminin çoğunu, gizli servisleri, orduları ve silah endüstrisini kontrol ederler. Bilimi, okul kitaplarını, üniversiteleri, gazeteciliği ve Holywood’u etkilerler. Kurumlarına tehdit olabilecek bedava enerji alanında ya da başka konularda birşeyler bulan mucitler satın alınır, tehdit edilir ya da öldürülür. En büyük madenlerin, gazinoların sahipleridirler, CIA yoluyla uyuşturucu ticaretini, seks köleliğini, ve tüm irili ufaklı şeyleri kontrol ederler.

Kısaca: yaşamını kurallara uyarak yaşadığın, vergini zamanında ödeyip işbirliği yaptığın müddetçe senden uzak dururlar. Ancak, çizilen yoldan saptığın ve zor sorular sormaya başladığın ya da liderlerin planlarını zorlaştıran birşey yaptığın anda hayatın alt üst olabilir. Dünya tarihinde binlerce baş belası (!) vardır: JFK’den Jimmy Hoffaya, Nikola Tesla’dan Stan Meyer’a, Martin Luther King’den Buddy Holly’e...(Artık) onların sözlerini kesemez bu insanlar.

Korku, medyanın sadık bir şekilde mesaj taşıyıcılığını yaptığı, yönetimlerinde kullandıkları bir araçtır. Bizim herşeyden korkmamızı sağlamak için uğraşırlar. Doğadan korkulmayacağı için, problemler genellikle yaratılır: terör, global ısınma, Meksika gribi, soğuk savaş, asit yağmuru, adını siz koyun. Neredeyse bütün iyi haberler bizden saklanır, tüm gazete ve haber kanalları korkutucu mesajlarla doludur. Çoğunuzu korkutmak için yeterlidir bu :)

Yeni Dünya Duzeninin Nihai Başarısızlığı: Tüm karanlık projelerine rağmen, iluminati toplumun gelişim ve büyümesini durduramamıştır.

Pişmanlık her zaman çok geç gelir


İluminati ruhsal olarak hiç gelişmiş değildir, ve bu yüzden karma diye birşeyin varlığına inanmazlar. Başkalarına çektirdikleri acılar nedeniyle cezalandırılmayacaklarına inanırlar. Ne yazık ki karma onlar için ve evrende her yerde devamlı çalışır. Bu yüzden bu hayatta ya da bir sonrakinde, eylemlerinin sonuçlarını tecrübe edecekleri bir zaman gelecek. Bunun üstüne, her ruh öldükten sonra Cennette kendi hayatını değerlendirmek zorundadır.

Sıkça kanal mesajlarında ya da yakın ölüm tecrübesi yaşayanlarca; ölür ölmez Işığa olan seyahatimizde, kariyerimizde başardıklarımızın, güç ve varlığımızın elimizden alındığından bahsedilir. Sadece başkalarına nasıl davrandığınızı, nasıl sevdiğinizi, başkaları için ne anlama geldiğinizi hissedersiniz. Yaptığınız seçimlerin diğer herkes üzerindeki etkileri neydi, ve tecrübelerinizle nasıl geliştiniz? İşte bunlar bir ruh için önemli olan şeylerdir, ve siz anında doğru ya da yanlış yaptığınızı bilirsiniz. Ve bu değerlendirmede sorumluluklarınız da vardır, çünkü yaptıklarınızın başkaları tarafından nasıl tecrübe edildiğini de hissedeceksiniz. Tüm acıyı ve her bir üzüntü damlasını kendiniz hissetmek zorunda kalacaksınız.

Annesi tarafından kanal yapılan ölmüş çocuk Matthew’un ruhu, bunun büyük boyutta iğrenç şeyler yapmış insanlar için uzun ve zor bir süreç olduğunu yazmıştır. İşte bu yüzden yüksek boyutlardan gelen mesajlar her zaman bizim iluminatiye karşı nefret duygusu gütmememizi tavsiye eder. Çünkü onların Dünyadaki oyunları biter bitmez, hiç de kıskanılacak bir durumda olmayacaklardır...
3 comments:

 1. Hepsi doğru sadece reptilian olayı çok fantastik geliyor bana. Bunların soyu firavunlara dayanmıyor muydu.

  ReplyDelete
  Replies
  1. zaten firavunlar annunnaki denilen(sümerlerce) dünya dışı varlıkların(reptilyan) insanlarla birleştirilmesinden oluşturulmuş bir ırktır.

   Delete
 2. Dünyanın çok uzun geçmişinde reptilyanları çok sık görüyoruz. Belki de insan ırkından daha eskiler ve bizden daha çok dünyalılar. Ben aralarında pozitif olanlarının da olduğunu, dünyanın koruyuculuğunu üstlenen dragon ailelerinin varlığını da buraya eklemek isterim. Sevgiler...

  ReplyDelete