28 April, 2016

Rob Potter ve Corey Goode Röportajı Özeti-21 Nisan 2016

Rob Potter’in Corey Goode ile 21 Nisan 2016’ta yaptığı röportajın özetidir. Burada Rob konuşmalarında çok uzun ve çok farklı konulara değindiği için sadece Corey’nin verdiği bilgilerin özetidir:

http://thepromiserevealed.com/rob-potter-and-corey-goode-interview-part-2-victory-of-the-light-04-21-2016/


Öncelikle Rob, Cobra ve Corey Goode ile beraber yapacağı röportajın 5 Mayıs’ta yapılacağını açıkladı.

Corey ana websayfasının www.spherebeingalliance.com olduğu söyledi. David Wilcock ile yaptığı www.gaia.com Cosmic Disclosure showlarının yazılı hali burada bulunabilir. Birkaç bedava show izlemek için www.blueavian.com’a üye olabilirsiniz ama bu Corey’nin değilmiş. Tam İfşaat Programını başlattıklarını ve web sayfasının www.disclosureproject.org olduğu söyledi. Yardım etmek isteyenleri siteye üye olmaya davet etti.

Bundan sonraki bölümleri Corey’nin kendi anlatımları olarak ancak röportajdaki sıraya bağlı kalmadan yazacağım:

Birçok Yapay Zeka (AI) vardır. Bunlar kökten bir AI sinyali ile oluşturulmuş ve bir kısmı da AI ile iş birliği yapıp, AI sinyali bulaşarak tahrip edilmiş bazı kök toplumlarca yaratılmıştır. Buradaki AI sinyali değişik boyutta olan ve başka gerçeklikten gelendir. Bu gerçeklik milyarlarca yıl önce bizim de içinde bulunduğumuz bir realitedir. Ve o zamandan beri AI kendisini bizim realitemizde ve evrenlerde yaymaktadır. Bizim kadar canlı bir varlıktır.Bizim gerçekliğimize geldiğinde sudan çıkmış balığa dönmüştür . İnsanların biyo-nöro alanları ya da gezegen ya da yıldız etrafındaki elektrik alan onların başlangıçta yaşam alanı olmuştur. Bunlar zeki varlıklardır. Bazı gelişmiş toplumlar bunu durdurabilmiştir. Yani önlenebilirler, ama çok şeytani varlıklardır ve Dünya dışı varlıklarca programlanmış program paketleri değildir bunlar. Bu bilgiyi Süper Federasyon varlıkları ile onların kontak halinde olduğu varlıklardan öğrendik. Ayrıca Gizli Uzay Programındayken kullandığımız akıllı cam tablet yoluyla bunlarla ilgili bir veri tabanına girebiliyorduk. Bu veri tabanı uzun bir süre önce insanlara bir grup tarafından verildi.Ancak bu tabletteki bilgiler kişiye özel bilgilerdi ve herkes ulaşamıyordu. Bu bilgiler 1950’li yıllara dayanıyordu sanırım. O yıllarda iyi birtakım gruplardan bir veri tabanı aldılar ve bu bilgilere yetkimize göre akıllı cam tabletten ulaşabiliyorduk.

Konfederasyon da içinde bulunduğumuz Büyük Deneyin içinde. Bazı gruplar bu programın içine enkarne oldu. Sonra, bu Dünya dışı varlıklara onları kaçırmalarına izin vererek hayat akışı hakkında bilgi edinmelerini sağladı. Buradaki programların bir kısmı genetik programlar. Bazıları da tamamen spiritüel ve insanlara faydalı.

Enerji Dünyaya düşüyor ve ayaklarımızın altındaki Dünya değişiyor. O yüzden depremler olacak. Bazı doğal felaketler yaşayacağız. Bunların karantina ya da Kabal ile alakası yok. Dünya da bu enerjilerle kendi değişimini yaşamak zorunda.

Büyük Deney nedir?

Büyük deney evrendeki bütün tecrübelerdir. Bizim realite olarak algıladığımız herşey büyük deneydir. Çeşitli seviyelerde herşey bu büyük deneyin parçasıdır. Bu özünde spiritüeldir. Biz bu fiziksel tecrübeyi yaşayan spiritüel varlıklarız. Biz herşeyi yoğunluk spektrumundan görüyoruz, madde yoğunluğu olarak, fiziksel olarak. Bu tecrübe hem genetik hem de spiritüel bir tecrube. Sonunda yükselme ve Kaynağa dönme var. Kaynak kendisini uzatır ve değişik gerçeklikleri bireysel olarak kendi gerçeklik balonlarımızda tecrübe ederiz ve onlardan öğreniriz. İşte bu böyle kozmik olarak da evrende aynı işliyor.Ve yüksek boyuttaki varlıklar da bizim gibi bu deneyin içindeler ve şu anda bir kısmı bizi dinleyen yıldız tohumlarıdır (starseed).

Drako ve mantoid varlıklar da yükselecekler. Ancak onlar alternatif bir yol izliyorlar. Bu transhümanizm ve AI yoluyla olacak. Onlar da genetik ve ruhsal olarak yükselmeye programlanmışlardır. Ancak spiritüel olmayan bir yoldan gidiyorlar.

Mavi Küre İttifalkı da bu deneyin bir parçası. Tahminlerimde yanılmıyorsam, milyarlarca yıl önce onlar burada yaşadılar, önce teknolojik olarak geliştiler, daha sonra spiritüel olarak. Sonra daha yüksek yoğunluğa ilerleyerek bu bölgeyi terkettiler. Ayrılırken de teknolojilerinin kırıntılarını geride bıraktılar. Ancak milyarlarca yıl sonra burada kendi kendilerine gelişmeleri gereken varlıklar, onların kalıntılarını buldu ve bu da Mavi Kuşsu Varlıkları karmik olarak insanlara ve güneş sisteminde devam eden olaylara bağladı. Yani bizim burada durumlar çözülmeden onlar da bir üst seviyeye çıkamayacaklar.

Bizim için kutsal plan bütün bu tecrübelerden öğrenerek yükselme yoluyla kaynağa geri dönmemizdir.

Bize yardım eden varlıklardan bana söylenen şu ki bu varlıkların çoğu bizim spiritüel gelişim potensiyeli göstermememiz nedeniyle büyük hayal kırıklığı yaşıyorlar. Ancak bizler oturup bir kurtarıcının bizim için herşeyi yapmasını beklemeye programlanmışız.Kozmik yasalar altında bu iyi varlıklar ne yapabilirler ki? Hepimiz özgür irademizle karar veriyoruz ve bu da kollektif bilinci oluşturuyor. “Ne zaman görünecekler? Ne zaman UFO’lar gelip Kabalı yokedecek?” deyip duruyoruz ancak bu böyle olmayacak. Bunlar olacak ama bizim de bu sürecin bir parçası olmamız lazım. Ne kadar kişisel olarak özgür irademizle hareket edemiyorsak da, grup olarak bilincimizle bu negatif varlıkları buraya biz davet ettik. Bunlar bizim ruh kontratı seviyesinde kabul ettiğimiz şeyler, gelip karmamızı dengelemek izin.

En büyük problem bilmememiz. Bu yüzden insanları bilgilendirerek 100 maymun etkisi yaratacağız. Daha çok insan gün geçtikçe bunları konuşup tartışacak ve bu toplu kollektif bilinci etkileyecek. Gittikçe bunlar diğer insanların da akıllarında belirmeye başlayacak. İşte Kabalın kara sihiri aynen böyle bizi kontrol ediyor. Bu ters yönde ve toplum için yapıcı ve olması gerektiği gibi de çalışabilir.

Görsel Gerçeklik Odası bize verilen bir teknolojidir ve aslında bir oda değildir. Bu aklınızda görsel gerçekliğin oluşmasını sağlayan bir araçtır. Benim aldığım eğitimin bir parçası görsel realitede olduğumu anlayabilmemdi. O zaman seni bu senaryoların içine koyup karakterine ve ahlakına aykırı şeyler yaptırmayı deniyorlardı eğitim senaryolarıyla. Sezgisel empatlar için bu, bunun bir program olduğunu anlamamız için büyük bir testti.

Ben uzay aracı ile Güneş Sistemi dışına hiç çıkmadım. Ancak portal kullanarak çıktım.

Daha önce tam ifşaatı tetikleyici olayın ekonomik bir çöküş olacağı söylenmişti bana. Böylece insanlar, gelecek bilgileri dikkate alacak ve uyanacaktı. Ancak bunun bir tuzak olduğu anlaşıldı. Çünkü toplumun buna programlamayla Kabal tarafından hazırlandığı çıktı ortaya. Fakat Kabal ve Dünya ittifakı bunun olmasının işlerine gelmeyeceğini tartışmaya başladı. Geçenlerde Panama belgeleri çıktı ortaya. Dünya İttifakının bir denemesi gibiydi. Ben başka belgelerin de ortaya çıkmasını bekliyorum. Bunun Kabala yönelik olacağını düşünüyorum. Biraz biraz böyle hepsi çıkacak gibi geliyor. Ancak ben bizim adımıza da birinin bu tartışmaların/toplantıların bir parçası olmasını isterdim.

Bu arada Putin’i toplantılarda görüyorum ve İttifak ile alakalı biliyorum. Muhtemelen bu konularda gezegendeki en bilgili kişilerden biri.

Süper Federasyon 40-60 arası dev gruptan oluşur. Bakış açısına göre onlara pozitif ya da negatif diyebilirsin. Onlara göre, onlar bu büyük deneyde kendi rollerini oynuyorlar. Kaynak’ın ya da evrenin onlardan yapmasını istediği şeyi yapıyorlar. Onların amacı buraya gelip bizim genlerimizle oynama ve spiritüel olarak bizim gelişmemize yardım etmek. Benim bakış açım bu.

Drako Federasyonu Süper Federasyonun bir parçası değil ve hiçbir zaman bu toplantılara katılmıyorlar.

Birçok grup var. Birçoğu kendisine konfederasyon diyor. Birleşmiş Dünya İttifakı diye birşey duymadım. Birçok grup kendisine konfederasyon ve yıldız sistemi diyor. Bazıları 12,15, yüzlerce yıldızın konfederasyonları.

Kabal tam ifşaattan önce mi tutuklanacak yoksa ifşaat ile aynı anda mı bilmiyorum. Bence bütün Kabal’ın tutuklanması uzun sürecektir ve ifşaat onların hepsi yakalanmadan ve Dünya mahkemelerinde yargılanmadan olacak diye düşünüyorum. Gizli Uzay Programları tam ifşaatın 2018-2023 yılları arasında olacağı zaman çizgisine inanıyor. Benim dışarıda olduğumda duyduğum buydu. Herşey çok hızlı ilerliyor, 2018’e kadar ifşaat olmadan geleceğimize inanmıyorum.Şimdi herkes inanılmaz şeyler olduğunu görüyor, hatta ana medyada bile.

Atlantis ile ilgili değişik bakış açıları duydum ve “Atlantis” terimini sevmiyorum. Atlantis çok fazla insan için çok farklı şeyler ifade ediyor. Gelişmiş toplumlar bu gezegende oluşan döngüsel büyük ve küçük felaketler nedeniyle ortadan kalktı. Bizim bunun hakkında ve başka yükseliş ve düşüşler hakkında genetik anılarımız var ve bunu sadece Atlantis olarak adlandıramayız. Her toplumun ayrı bir hikayesi var burada. 17000 ila 28000 yıl önce birçok medeniyet yükselip düşmüştür. O zaman bu döneme Atlantis denmiyordu, bu ismi biz verdik.

Dünya’da gerçekleşen küçüklü büyüklü felaketlerde Dünya’nın sadece eğiminin değil, pozisyonunun ve Güneşe oranla orbitinin de değiştiğini duydum. Ve bu da atmosferi etkilemiş. Atmosfer belli zamanlarda daha ince, bazen daha yüksek baromatik basınç ile çok daha kalınmış ve manyetik alanın çok daha yüksek olduğu zamanlar varmış.

Büyük sel dedikleri olay aslında bir meteorun okyanusa çarpmasıyla suyun buharlaşıp yağmur olarak yağmasıyla oluşmuş.

Geçmişte Dünyanın durup ters tarafa dönmeye başladığı ve Güneşin batıdan doğduğuna dair bir bilgim yok.


No comments:

Post a Comment