29 April, 2016

Kozmik İfşaat 4. Sezon 8. Bölüm
Bu röportaj http://spherebeingalliance.com/blog/transcript-cosmic-disclosure-inner-earth-update.html sayfasından çevirilmiştir.

DW: Kozmik İfşaata hoş geldiniz. Ben sunucunuz David Wilcock ve Corey Goode ile beraberim. İç Dünya hakkında konuşuyoruz.Büyüleyici bilgiler dizisini konuşuyoruz. Corey, programa hoşgeldin!

CG: Teşekkürler

DW: Pekala, geçen bölümde İç Dünyadaki insanlarla ilk toplantın konusundaki gelişmeleri konuşmuştuk.

CG: Doğru

DW: O zamandan beri tekrar oraya ya da yukarıya götürüldün mü?

CG: Gittim ama ondan önce Gizli Uzay Programı İttifakınca götürüldüğüm, Kuiper Kuşağındaki bir Gizli Uzay Programı üssünde toplantı vardı.

DW: Ondan önce derken yeraltına götürülmeden önce mi?

CG: Tekrar geriye götürülmeden önce….

DW: İç Dünya şehirlerine tekrar?

CG: Evet, bu olmadan önce. Ve bu çok önemli bir toplantıydı. Benim konuştuğum İç Dünya grubu, ki şimdi bunlara Anshar diyebilirim. Bunlar Satürn kolyesi olanlar..

DW: Ha!


İç Dünya Gruplarından Anshar İttifakıCG: Rahibe Kaaree kendi grubundan delegasyonla orada bulunacaktı. O yüzden ben davet edildim ve ben de çok heyecanlıydım. Onun delegasyon grubu kendi araçlarıyla geldi- Buna inanıyorum çünkü onları vardıklarında görmedim. Onları sadece buluşacağımız yere geldiklerinde gördüm ve toplantının olacağı yere birkaç koridordan geçerek eskort edildik.


Anshar İttifakı Üyesi Rahibe Kaaree

CG: Ve Gonzales ve ben-havadaki heyecanı hissedebiliyorduk! Heyecan ve beklenti içerisinde duygular yayıyorlardı.

DW: Yani Küre Varlıkları Birliği İttifakı ile daha önce bağlantı içinde değil miydiler?

CG: Evet, evet. Kütüphanede yaptığımız konuşmaya göre hiç bağlantı kurmamışlardı. Ve bu, Koruyucu dedikleri Küre Varlıkları ile ilk bağlantıları idi.

DW: Hmm.

CG: O yüzden odaya geldiklerinde çok heyecanlıydılar.

DW: Bu arada bu üs nasıl bir yerdi? Sen bu üssü gördün fakat izleyiciler görmediler.

DW: Ne kadar ilginç bir yerdi?

CG: Burası süper yüksek teknoloji gelişmiş bir yer değildi. Olağan bir yerdi daha çok.

DW: Pekala. Dünyada bir bina gibi miydi?

CG: Yeraltındaysanız belki.

DW: Pekala. Yani yeraltı ordu üssü gibi mi?

CG: İçeride bilim kurgu görünümlü dikkat çekici hiçbir şey yoktu.

DW: Yüksek tavanlar?

CG: Normaldi.

DW: Pekala.

CG: Toplantının olduğu bölüm, prezentasyon salonu hariç. Arka bölümde bir yerde birşeyler stoklamış gibiydiler. Ne olduğuna dikkat etmedim pek, çünkü Mavi Kuşsu varlıkların (Blue Avian) gelmesini bekliyordum.

DW: Karanlık mıydı yoksa tipik bir salon gibi ışıklı mı?

CG: İyi ışıklandırılmıştı.

CG: Anshar delegasyonu geldi sonra…

DW: Bu toplantı odasına mı?

CG: Toplantı odasına girmeden önce, Kaaree’ye selam verdim. O iş modundaydı, ya da bu toplantıyı bekliyordu. Fakat kibardı ve selamıma karşılık verdi. Fakat hemen toplantıyı yapacağımız yere yürüdük. Gonzales nereye gittiğimizi biliyordu. Ben bilmiyordum. Geri döndük ve yürüdük. Arkamızda bir duvar var gibiydi yürürken. Delegasyon arkamızdaki duvarla yüzleşecekmiş gibi yürüyorduk. Ve ben de Gonzales’e 4-5 metre kadar uzaktaydım, yüzüm ona dönüktü. Kaaree ve başka iki kişi öndeydi, delegasyonda onunla birkaç kişi daha gelmişti. Onlar ön taraftaydı, ve biz oturup Raw-Teir-Eir’in ortaya çıkmasını bekliyorduk. Ve bir üçgen kafalı varlığın belirmesiyle şok olduk!

DW: Bu konuşmayandı!


Anshar İttifakı Üyesi Rahibe Kaaree'nin Artist Tasviri

CG: Evet tanıştığında konuşmayan.. Evet. Tamamen sessizdi.

DW: Onların arasında bu en gelişmiş olanıydı, değil mi?

CG: Belki. Bilmiyorum. Benimle ilk seferinde de bu sefer de iletişim kurmadı. Çok tuhaftı. Orada oturuyorduk ve bakıyorduk, bir ona bir buna bakıyorduk ve tamamen sessizdi. Üçgen Kafalı Varlık, daha önce tarif ettiğiğim gibi 3-3,3 m boyundaydı.

DW: İnanmıyorum!

CG: Ve başı omuzları kadar genişti, belki daha bile genişti. Çok zayıftı. Kolları ve bacakları çok inceydi. Ve sanki su içinde gibi değilmiş de, uzuvlarını çok yavaş hareket ettiriyordu. Garipti. Ellerinde ve ayaklarında 3’er parmak vardı. Ayak parmakları üzerinde tripodta gibi, böyle (ellerini boğumları hafifçe bükerek tripod simüle eder) duruyordu. Ve bir süre tamamen sessizlik içinde bir karşılıklı konuşma halindeydiler. Ne kadar sürdü bilemiyorum. Bir süre devam etti. Orada oturup birbirlerine bakıyorlardı, ve tek hareket Üçgen Kafalı Varlığın küçük hareketleriydi. Gonzales ve ben aradabir birbirimize boş boş bakıyorduk. Ve sonra bitti. Üçgen Kafalı Varlık…


Üçgen Kafalı Varlığın Artist Tasviri


Üçgen Kafalı Varlığın Artist Tasviri


CG'nin Üçgen Kafalı Varlık ile Anshar (Beyaz) Arasındaki Sessiz İletişimi İzlemesinin ve Yıldız Kolye Grubunun (Sağdaki mavi Üniformalar) Artist Tasviri

DW: Bu sessizlik ne kadar sürdü?

CG: 30-40 dakika kadar. Bir süre devam etti.

DW: Ve ne konuştukları hakkında sezgisel birşey almadın mı?

CG: Tek aldığım sezgisel duygu..Üçgen Kafalı Varlıktan birşey almıyordum, fakat Anshar grubunda biraz endişe hissettim. Heyecan hissettim. Biraz karmaşıklık ve birkaç farklı şey hissettim fakat bunların neyle ilgili olduğunu, konuşmadaki konu olarak anlayamadım. Onlar arasındaki arayüzü bilmiyorduk. Konuşma bitince, Üçgen kafalı varlık- sanki radyo istasyonu değiştirir gibi ortadan kayboldu!

DW: Öylece kayboldu mu?

CG: Evet.

DW: Karararak mı kayboldu yoksa anında mı?

CG: Birden kayboldu.

DW: Huh!

CG: Delegasyon heyecanlıydı ama aynı zamanda biraz korku ve üzüntü de vardı. Ve biraz bile konuşmaya zamanları yoktu. Önceki bölümlerde anlattığımız ve Gonzales’le beraber ilk kez toplantıya katılmış olduğumuz İç Dünya Konseyi ile toplantıları vardı. Acele edip onlarla buluşmaları gerekiyordu. Ve geriye dönerken…

DW: Üçgen Kafalı Varlık ile buluşmasına izin verilen sadece Anshar grubu muydu?

CG: Anshar oradaydı, bir grup daha vardı.

DW: Hangi kolyeyi takıyorlardı?

CG: Yıldız olanı.


Yıldız Kolyeli Grubu Artist Tasviri

CG: Fakat onlar çok gerideydi. Geri dönmek için çok hızlı hareket ediyorlardı. Ve ben ayrılırken, nasıl gittiğini sorup ufak konuşma yapmaya çalışıyordum. Kaaree iyi gittiğini söyledi. Ayrıca çok uzun zamandır bilmek istedikleri şeyler hakkında birçok şey öğrendiklerini söyledi. Koruyucuların açısından, kendilerinin bu gezegen küresinin uygun koruyucuları olmadıklarını öğrendiklerini söyledi.

DW: Hmm!

CG: Bu konuşmada başka ne bilgi aldığını söylemeden hemen toplantısına gitti.

DW: Bence bunun ne anlama geldiği konusunda tahminde bulunabilecek senden daha iyi pozisyonda olan biri yok. Neden bu gezegenin iyi koruyucuları değillermiş?

CG: Sanırım İç Dünya gruplarının yüzey halkı ile ilişkilerinde daha önce konuştuğumuz mantıkları halkın belli bölümünü kullanarak zaman zaman yaptıkları aldatmacadır. Hepsi değil ama bazı İç Dünya grupları, buraya gelen gen çiftçisi dedikleri ırklar ile olan anlaşmalarında yüzey halkını araç olarak kullanıyorlar. Ve sanıyorum ki bu konuda bilgiler paylaşıldı onlarla.

DW: Yani diyorsun ki bu İç Dünya grupları bir ittifak oluşturdular ve bunların bazıları, bizim açımızdan, bizim negatif Kabul ettiğimiz Kabal ile çalışıyordu? Ve iyi koruyucu olmadıklarının söylenmesinin bir nedeni bu mu?

CG: Evet.Ve bu 7 gruptan, bunlar beraberken, birbirleri ile buluşurken hiç rahat değillerdi. Bazıları birbirlerinden hoşlanmıyordu, ve bazıları da kendine hizmet negatif özelliğe daha yatkındı, bazıları da diğerlerine hizmete, fakat yine de kendilerini koruma modundaydılar.

DW: Bu İç Dünya varlıklarının halka kendilerini tanrı olarak göstermelerine ne demeli? Bu yanlış koruyuculuk değil mi?Böyle yapmamaları gerekmiyor muydu? Yoksa böyle görünmelerinin sebebi bize kılavuzluk etmedeki rollerinin bir parçası mı?

CG: Onlar bunun onların rolü olduğuna inanıyor.Kendilerine koruyucu diyen ve bütün bu farklı şeylerde rol alan farklı varlıkların pekçoğu bunun onların rolü olduğuna inanıyor. Küre Varlıkları İttifakı bunu doğru bulur mu bulmaz mı bilemem. Kaaree ve delegasyonunun Koruyucular ile yaptıkları toplantının ardından, Gonzales benimle bağlantıya geçerek, o gün gittikleri toplantının İç Dünya Konseyinin 7 grup olarak katıldığı son toplantı olduğunu söyledi.

DW: Gonzales de toplantının parçası mıydı?

CG: Hayır

DW: Gonzales çıldırıyor olmalı. Çünkü, o ve sen en azından onların Gizli Uzay Programı İttifakında bağlantıları olduğu delegelersiniz, Koruyucuların İç Dünya İttifakı ile buluştuğu bu tarihi olaya tanıklık eden tek bağlantısınız. Ve siz ne olacağını bilmiyorsunuz.

CG: Tamamen sessizlik var.

DW: Bu Gizli Uzay Programları İttifakını sinirlendirmiştir diye düşünüyorum.

CG: Bu toplantı bizim hakkımızda değildi ama…

DW: O zaman neden getirildiniz bu toplantıya? Neden göremediğiniz ve duyamadığınız bir toplantıya getirildiniz?

CG: Bilmiyorum…Dürüstçe söylemek gerekirse getirilmemizdeki sebebi göremiyorum. Fakat bu Anshar toplumuna ve onların ittifakına bir öneriydi. Bu toplantıları Kuiper Kuşağında bir süredir yapıyorlardı. Yani bir süredir bu politik ilişki kuruluyordu.

DW: Yani Gizli Uzay Programları İttifakı İç Dünya varlıklarının bir süredir Kuiper Kuşağına getiriyor muydu?

CG: Evet. Gonzales’in katıldığı İç Dünya varlıklarıyla ve Gizli Uzay Programları Konseyi İttifakı ile olan birkaç toplantı oldu. .

DW: Ve sen bahçe gibi bazı yeraltı mağaralarına gittiğini söyledin. 1950'lerdeki uçan fincan tabağı şeklindeki klasik şekildeki araçların kayaların etrafında ve içinde hareket ettiğini söyledin.


Anshar İç Dünya Şehrinin Artist Tasviri

CG: Ve o ziyarette, onlar Gonzales’i tam da bu üsse getirmişlerdi araçlarıyla...

DW: Benim bu noktayı öne çıkarmamın sebebi, bu insanlar Dünyanın içinde yaşasalarda, Güneş Sistemimizde istedikleri yere gidebilirler...

CG: Kesinlikle evet.

DW: Ve daha da uzağına farzediyorum.

CG: Ve onun da ötesine, evet. Diğer yıldız sistemlerinde koloniler var.

DW: Onların kolonileri mi?

CG: Evet

DW: Biz bunu daha önce duymamıştık.

CG: Evet var ve Maya grubu, ki gittikçe daha da aktifleşiyorlar, onlar hakkında yakın gelecekte çok daha fazla konuşuyor olacağız.

DW: Bu İç Dünya varlıklarının nerelerde kolonileştiği konusunda spesifik bilgin var mı? Yerleştikleri bizim bilebileceğimiz yıldızlar var mı?

CG: Bana söylenen tek grup Maya grubu. Pleiades Sisteminde bazı gezegenlerde kolonileri olduğu söylendi.

DW: Gerçekten?

CG: Evet. Ve 40 milyon kadar insanlarını almışlar, ve oraya Dünyadan gitmişler.

DW: Sence üçgen kafalı varlığın söylediklerine neden bu insanlar üzüldüler? Konu neydi?

CG: Onlara kendini beğenmiş demem sanırım, ama çok uzun zamandır kendi başlarınalar. Yapabileceklerinin en iyisi ve doğrusunu yaptıklarını hissediyorlardı. Ne zaman bir felaket olsa, insanlığa yardım için yapabildiklerini yapıyorlardı- pekçok seferinde dürüst olmayan ve manipüle edici yollardan olsa da. Onlar için bu uyandırma servisi gibi oldu bu.


Omega İç Dünya Grubunun Artist Tasviri

DW: Sanırım merak ettiğim şey şu: üzerinizde bu gizlilik perdesi varken ne olduğunu duyamıyorsunuz. Bu toplantı bitince belli bir dereceye kadar bir şok ve depresyon var. Sence bu insanlara başarısız koruyucular oldukları söylenip, şimdi kendilerini bize tüm gezegene açıklamaları konusunda talimat verilmiş olabilir mi? Bundan mı korkuyorlar, öldürülebilecekleri için mi?

CG: Evet evet. Ve onlar tarafından bana aynen bu söylendi sonraki bir toplantıda. Bu toplantıdan günler sonra Gonzales bana İç Dünya Konsey toplantısının iyi gitmediğini söyledi. Konseydeki 3 grup, ki bunların kim olduklarını operasyonel güvenlik için söylememem için uyarıldım,pekçoğu bunların kim olduğunu tahmin edebilir. Omega biriydi. İç Dünya bağlantılarını kopardılar.

DW: Ama sen başta İç Dünya üyelerinin Kabaldan gelen öldürücü tehdit altında olduğunu, bundan sağ çikmalarının tek yolunun kaynaklarını birleştirmek olduğunu söylemiştin. Onların ayrılmalarına ne neden olabilmiş olabilir ki, çünkü bu noktada bu seçim onlar için hayat memat meselesi gibi görünüyor?

CG: Öyle ama kim olduklarını söylemeden çok fazla bilgi veremiyorum.

DW: Pekala, yani onlar yalnız devam edecekler, ve bu noktada şanslarını deneyecekler?

CG: Sadece şunu söyleyeyim, gruplardan biri Dünya dışından Afrika’da çok taşınmazı olan ve oraya ilgisi olan bir grup ile kontak halinde. Yani onların başka ittifakları da var. Yani bütün yumurtalarını aynı sepete koymuyorlar diyelim.

DW: Pekala.Kaaree ve delegasyonun üçgen kafalı varlık ile buluştuğu bu toplantıda başka şey oldu mu? Onlar gittiler ve sen Gonzales ile kaldın. Onunla kısa bir konuşma yaptın. Bu noktada başka birşey oldu mu, hemen geri mi götürüldün?

CG: Kısaca farklı gizli uzay program gruplarında neler olduğunu tartıştık,Gizli Uzay Programı İttifakı ve Dünya İttifakı arasında olanlarla ilgili bazı dedikoduları konuştuk. Her iki ittifak birbirlerine çok da bağlı olmayan gruplardan oluşuyor. Çok fazla politika dönüyor. Bir sürü gündem var. Her zaman ilginç dedikodular oluyor. O yüzden biz genellikle…

DW: Bu bizimle paylaşamayacağın birşey mi?

CG: Biraz konu dışı, ordu istihbaratı ile ilgili-Düşük seviyedeki gizli uzay program yakınlarda kendilerini Gizli Uzay Programı İttifakından ayırmış. Görünen o ki kendilerini 80’lerdeki gizli savaş uçaklarının ifşa edildiğine benzer şekilde ifşa edebilmek için pozisyon alıyorlar.

DW: hmm

CG: Artık Gizli Uzay Programı Konseyinin bir üyesi değiller. Tüm grup konseyin üyesi değildi. Konseyde olan bazı anahtar kişiler onları beyinlerinin yıkandığı hikayede tutuyorlardı. Bu hikayeye göre ortalıkta uçan şeylerin çoğu insan yapımıydı, Dünya dışı varlıklar önceden vardı ama artık yok, geçmişte kaldı gibi bir hikaye.

DW: Pekala ama sen şimdi ortaya bomba etkisi yaratacak birşey bıraktın, o yüzden bunu doğru şekilde ele almak istiyorum. Yani düşük seviye ordu gizli uzay program kendisini insanlığa resmen gösterecek diyorsun. Sana söylediğinin bir bölümü bu muydu?

CG: Evet. Kademeli olarak. Bana söylendiğine göre.

DW –Yani X-37B’den mi konuşuyoruz, hani uçup Dünya orbitinde bir yıl kalıp geri dönen?


CG: Bu büyük ihtimalle Uluslararası Uzay İstasyonundan yaklaşık 30-50 yıl daha gelişmiş, yakın Dünya orbiti üzerindeki farklı uzay istasyonlarını kapsayacaktır. Bunlar ayda birkaç kez göreve çıkar. Muhtemelen bu tarz bilgiyle başlayacaklardır.

DW: Başka neyi kapsayabilir? Bunların Güneş Sistemi etrafında uçma kabiliyeti var mı?

CG: O seviyede var, fakat daha yüksek uzay programının sahip olduğu kısa zaman periyodunda değil.

DW: Fakat bu ifşa edilebilir. Eğer bu program ortaya çıkarsa, global olarak bize ordunun kendi zamanlarında uzay araçları olduğu, daha yüksek Gizli Uzay Programları Kadar hızlı gidemese de, bunların Güneş Sisteminde seyahat edebildiği söylenebilir.

CG: Evet. Ve bana bazı düşük seviye Gizli Uzay Programı çalışanlarının 20 yıllık ifşa etmeme anlaşmalarından resmi olmayan bir şekilde çıkarılarak eğitilip hazırlandığı söylendi.

DW: Şimdi bu insanlar ne söyleyecekler, Dünya dışı varlık yok ve bunların hepsi bizdik mi diyecekler? Bunun arkasındaki plan ne?

CG: Bazı grupların ittiği kısmi bir ifşat hikayesi. Çoktan önümüzde olmaya başladı. Yani bunu showlarda ve reklamlarda görüyoruz…

DW: İkimiz kamera önüne çıkmadan önce konuşmuştuk, X-Files’in 24 Ocak’ta yayınlanan bölümünde, ki bu CIA kısmi ifşaat dosyalarını web sayfasında yayınladıktan 3 gün sonra yayınlandı, X-Files diyordu ki nerdeyse hiç Dünya dışı varlık yok, bunların hepsi insandı.

DW: Bu Mulder’in söyleyip durduğu şeydi. “Bunca zaman aldatıldık. İnsandı, hepsi insan!” Yani sen şimdi X-Files’in içeriğinde olduğu gibi, kısmi bir ifşaatı öne çıkardıklarını mı söylüyorsun?

CG: Evet, X-Files hikayesi tam olarak uzay emrindeki kişilerin çoğunun onlara onlarca yıldır verdiği hikayenin aynısı.

DW: Bir kişi nasıl buna inanacak kadar saf olabilir? Onları rencide etmek istemiyorum ama cidden, Dünya dışı varlık olmadığına nasıl inanabilirler?

CG: Ben şimdi kapıdan çıkıp onların varolduğuna inanmayan insanlar bulabilirim, sadece ana medya programlaması yüzünden…

DW: Evet ama bu adamlar uçuyor-onların Güneş Sistemi boyunca uçabilen araçları olduğunu söylemiştin. Mars’ta piramidler var. Mars’ta bir yüz var. Bunların ne olduğunu düşünüyorlar ki?

CG: X-Files’ta verdikleri gibi, tek tük uzaylı kontağının eskide kaldığına inanıyorlar. Şu an olan herşeyin uzaylıların araçlarının reprodüksüyonu olduğunu düşünüyorlar. Ve etrafta uçanın sadece bu olduğuna inanıyorlar.

DW: Gizli Uzay Programına ait şeyleri görmüyorlar mı?

CG: Görüyorlar.

DW: Bunun ne olduğunu düşünüyorlar?

CG: Bunların hayali olduğunu ve bunlar hakkında konuşmamaları ve rapor tutmamaları söyleniyor.

DW: Ne garip!

CG: Evet.

DW: İçeriden birini biliyorum, Richard Hoagland ile çalışan en yüksek adamlardan biriydi. Ve bütün bunlara inanıyor. İnanılmaz birşey.

CG: Ben piramidin en tepesinde olduğunu düşünen ve inançlarını savunmak için yüzüme yumruk atmaya hazır insanlar gördüm. Bu en yükseğine kadar böyle ve evet inanılmaz.

DW: Sonra sen ayrılmadan önce Gonzales ile konuştun, ve Ordu Gizli Uzay Programının alt seviyelerinin ifşaatı olacak, bu plan yolda ve buna çalışanların ortaya çıkması da dahil.

CG: Doğru

DW: Bir sonraki toplantına gitmeden önce onunla konuştuğun başka birşey var mıydı?

CG: Bu tümüydü..


DW: Pekala. İç Dünya insanlarını görmen hakkında bölümler yaptığımız toplantı 2015 Eylülünde oldu demiştin. Kuiper Kuşağındaki ikinci toplantı ne zaman oldu?

CG: Aralık 2015 sonuydu. Ocak ayının ilk günlerinde aşağıya rahibe ile toplantı için götürüldüğüm bir sonraki toplantı oldu

DW: Pekala, şimdi onu konuşalım. O zaman İç Dünyadan insanlarla üçüncü toplantını yaptın. Bu toplantı nerede oldu?

CG: Toplantı aynı yerde oldu-aynı yeraltı noktasında, ama tekrar o ritüeller falan yaşamadım.

DW: Soyunup küçük çeşmeye girmek zorunda kalmadın mı?

CG: Doğru.

DW: Kendi normal giyeceklerinle miydin, seramoni cübbesini giymedin mi?

CG: Doğru. Şehir alanının üstündeydik. Üzerinde başka türlü bir enerji vardı. Sanırım İç Dünya İttifakı arasında çok şeyler olmuştu. 3 grup ayrıldığında sanırım çok pürüzsüz bir ayrılma olmamış. Dünya yüzey halkı ile ilişkilerde nasıl ilerlenmesi konusunda çok büyük bir anlaşmazlık olmuş.

DW: Eminim

CG: Anshar yavaş yavaş zihinleriyle bağlantı kurdukları insanlarla, başka yıldız sisteminden olduklarını söyledikleri insanlarla, ya da tüm değişik senaryolarla yavaş yavaş iletişim kurmaya karar vermiş. Onlara kim olduklarını söyleyeceklerdi. Ve diğer gruplar, diğer üç grup bu fikri hiç sevmemişler. Bunun düşüncesiz ve onların felaketiyle son bulacağını düşünmüşler. Ve terketmişler. Sadece ayrılmamışlar ve aynı zamanda karşı istihbarat programlarını arttırmışlar. İletişim halinde oldukları insanların duydukları belli tipte bilgilere karşı şüpheli olmalarını sağlamışlar.

DW: Sen İç Dünya insanları ile toplantıdasın. Onların şehrindesin dedin. Tapınakta değilsiniz. Ve doğruyu söylemeleri konusunda direktif aldıklarını söylüyorlar.

CG: Doğru

DW: Toplantıda bu detay dışında başka ne oldu?

CG: Başka heyecanlı bir tur falan vermediler. Ama çoğunlukla küçük konuşmalardı. Kaaree Koruyuculardan ne kadar bilgi aldığını ve bunun toplumlarında ne kadar büyük bir etki yarattığını bildirmek istedi. Biliyi paylaştıkları yöntem görünen o ki bizim de gelecekte bilgiyi paylaşacağımız yöntem.Mental bir internet gibi bir ağları var herkesin bağlanabildiği.

DW: Telepatik olarak...

CG: Telepatik. Bu şekilde bilgi paylaşıyorlar. Böyle bir data yüklemesi yapıldığını hayal edin- Onlar veri yüklemelerini Koruyuculardan aldılar. Ve bütün İç Dünya internetine düştü. O zamandan beri birçok şehir uğulduyor.

DW: İyi, sen bazı negatif şeyler söyledin, onların iyi koruyucu olmadıklarına dair. Ve onların bize karşı dürüst olmalarının bildirildiğini söyledin. O zaman hangi konuda heyecanlılar? Pozitif olan nedir? Uğultunun nedeni nedir? Ben bunu anlamıyorum.

CG: Görünüşe göre yeni bir misyon ve istikametleri var. Görünüyor ki bu yeni istikamet daha direk olacak, belki daha direk açık kontak olmayacak, fakat daha direk etki, yüzey halkı ile daha pozitif bir şekilde. Onlarla daha açık kontağımız olabilir Dünya dışı varlıklarla kontağımız olmadan önce.

DW: Bu varlıkların, İç Dünya varlıklarının, Küre Varlıkları İttifakından üçgen kafalı varlık ile bağlantılarından sonra heyecanlanmalarına neden olan başka sebep var mıydı? Heyecanlarının bir kısmı sadece bu kadar uzun yüzeyde bulunmamaktan sonra sonunda tekrar bağlantının kurulması mıydı?

CG: Bu grup onların saygı duyduğu bir gruptu, fakat heyecan-çok fazla bilgi aldılar, ve çok fazla bilgiyi hiçbir zaman bağlantıları olmayan ve saygı duydukları bir gruptan aldılar. Sen böyle hisler duyduğun biriyle sonunda yüz yüze gelsen ne kadar heyecanlı olursun?

DW: Bu doğru.Bu aynı şey!

CG: Evet

DW: Bu toplantıda başka önemli birşey oldu mu?

CG: Konuşmalarımız dışında gerçekten önemli birşey olmadı. Bana ikimiz arasında çok daha fazla kontak olacağını söyledi ve Maya grubu ile gün geçtikçe daha fazla kontak olacağını. Ve söyledikleri gibi bu Maya Ayrılmış Medeniyet Grubu her tarafta ortaya çıkıyor. Kuiper Kuşağında son kısa toplatıda- ki bu Kuiper Kuşağı üssünde şu ana kadar birkaç kez bulundum- Onları orada görmüştüm. Sonra onlar oradaydılar. Geziniyorlardı. Ve Gonzales onları her yerde gördüğünü söylüyor. Sanırım onlar bir çeşit daha büyük bir rol almaya başlıyorlar. Bu rolün ne olduğu konusunda henüz bilgi verilmedi.


spherebeingalliance.com sayfasından alınmıştır. Maya Ayrılmış Medeniyet Grubunun Artist Tasviri

DW: Bu gerçekten büyüleyici ve sana bu inanılmaz şeylere katlanmaya devam ettiğin için teşekkür ederim. Evinin üzerinde 5 defa daire çizen helikopterler oldu. Siyah bir helicopter benim evimin üzerindeydi. Ve sen dayanıyorsun. Hala oradasın ve showu yapıyorsun. O yüzden katıldığın için teşekkür ediyorum.

CG: Evet, düşük seviye Gizli Uzay Programı hakkındaki toplantıdan bir gün sonra, evimin etrafındaki bir orbitte bir Chinook helikopteri 5 kez döndü ve videoya çektim bunu.

DW: Evet. Teşekkürler Corey. Ve seyrettiğiniz için teşekkürler. Bu Kozmik İfşaat. Her zaman olduğu gibi büyüleyici bilgiler, tekrar görüşeceğiz.


No comments:

Post a Comment