09 December, 2015

Cintamani Güncellemesi

Bu güncelleme Cobra'nın bloğunda 8 Aralık 2015 tarihinde yayınlanan Cintamani Update başlıklı yazıyla yapılmıştır.

Cintamani Taşı ile ilgili istihbaratı verdiğimden beri, kutsal taşın birçok parçası, yerini, kendilerini görevine adamış Işık İşçilerinin ve Işık Savaşçılarının ellerinde buldu. Hadise esnasında bu taşlar kurtuluş (bastırma) atılımı enerjilerini yayma görevini yapacak.


Cintamani taşının seçilmiş parçaları, düzinelerce en önemli gezegen enerji girdabı ızgara noktalarına, Hadise’ye geçişteki değişim sürecini dengelemeleri için yerleştirildi. Bu gezegen çevresindeki Cintamani enerji gridi tamamlanmak üzere.

Eski Tibet kehaneti, Dünyanın kralının ordusu ile yer altından karanlığı yenmek ve Altın Çağın başlamasını ilan etmek için çıkacağını söyler. Bu zaman şimdi. Cintamani taşı bu süreçte kilit bir rol oynayacak:


Cintimani taşı saf Işığın yansımasıdır ve ruhumuzun saflığının dış tezahürüdür.
Çok kısa bir süre önce, limitli sayıdaki Cintamani taşı StratoProbe4’a (Ekibimle beraber yerleştirdiğim yakın uzay aracı) yerleştirildi. StratoProbe 4 maksimum 15 mil (24km) yüksekliğe ulaştı.


Maksimum yüksekliğe ulaşırken bizi görevimizde destekleyen küçük bir Dünya Dışı araç filosunun bu resmini çekti:


Yeni bir Cintamani taşı grubu hazırlamak üzere yönlendirildim. Bunların birçoğu, StratoProbe 4 üzerinde olan bazı parçalar dahil, görevine adanmış Işık İşçisi ve Işık Savaşçıları için hazırdır. Onları buradan alabilirsiniz (Sayfanın sonuna gidiniz):


Ekibimle beraber Antarktika’ya yakın bir gelecekte gitmeyi planlayan birini arıyorum. Bu uzak kıtadaki Cintamani alakalı bir görev için bir gönüllüye ihtiyacımız var. Gönüllü olmak isterseniz bana cobraresistance@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Işığın Zaferi!

Bu makale Summer Sun tarafından tercüme edilmiştir.


No comments:

Post a Comment