30 November, 2015

Hadise Meditasyonu Raporu

Bu sayfa Cobra'nın burada 30 Kasım 2015 tarihinde yayınlanan yazısının çevirisidir.


Hadise meditasyonumuz çok büyük bir başarıydı ve kritik kitle sayısına ulaşmaya çok yakındık.Dragon kaynakları pozitif zaman çizgisine ulaştığımızı, ve Direniş de çok büyük bir strangelet ve toplet bombası katmanının kaldırıldığını bildirdi.Meditasyondan beri tüm Kabal gruplarının, Chimera da dahil olmak üzere tam ve koşulsuz teslimi ve tam ifşaat için perde arkasında devam eden yoğun müzakereler var.

Bu meditasyonun başarısından dolayı, Işık güçleri haftalık özgürleşme meditasyonumuzu Pazar günleri 21:00 TSİ Haftalık Hadise Meditasyonuna çevirmemizi istediler.

Meditasyonumuzdan birkaç gün gibi kısa süre sonra birçok pozitif haberin çıkması bir tesadüf değil.

IŞİD Suriye'de neredeyse tamamen yokedildi.


http://www.express.co.uk/news/world/621324/Vladimir-Putin-Islamic-State-ISIS-Syria


http://tarpley.net/isis-daesh-positions-close-to-envelopment-putin-and-rohani-pledge-to-defeat-terrorism/


http://www.presstv.ir/Detail/2015/11/24/438974/Webster-Griffin-Tarpley-Iran-US-Russia-Putin-Daesh


Türkiye'ni Rus uçağını düşürmesi geri tepti ve İslam Devleti Türk bağlantıları ortaya çıktı.

https://www.rt.com/news/323373-ankara-defends-isis-medvedev/

Cizvitler 3. Dünya Savası çıkarma fikrinin başarılı olamayacağını ve İslam Devleti projesinin başarısızlıkla sonuçlanacağını biliyor. Bu nedenle Cizvit ilişkili Kabalcılar kendilerini kurtarmak için durumdan kendilerini uzaklaştırıyorlar.


https://www.rt.com/usa/319115-kissinger-isis-syria-iran/


Işık güçleri, terörist organizasyon için ISIS (İngilizce IŞİD demek) ismini kullanarak onları enerji olarak desteklediğimizi, çünkü bu ismin onlar tarafından doğaüstü bir şekilde onları güçlendirmek için seçildiğini bildirdi. Diğer isimleri kullandığınızda (ISIL, İslamic State, Daesh)onların pozisyonlarını zayıflatıyorsunuz.


http://dailygrail.com/Hidden-History/2015/11/Reclaiming-the-Goddess-Stop-Using-the-Name-ISIS-Describe-Bunch-Ignorant-Murde


https://www.bostonglobe.com/opinion/2014/10/09/words-matter-isis-war-use-daesh/V85GYEuasEEJgrUun0dMUP/story.htmlBu konuda farkındalığı yaymak için bir dilekçe hazırlanmıştır ve buradan imzalayabilirsiniz.

http://www.thepetitionsite.com/takeaction/767/932/805/?taf_id=12562735&cid=fb_na

Meditasyonumuzdan birkaç kısa gün sonra, bir takım görünüşte bağlantısız ama bizi Perdenin kaldırılmasına ve ifşaata taşıyacak olaylar oldu.

Önce, Mavi Kaynak başarılı bir şekilde fırlatıldı ve kullanılabilir bir roketi indirdi.Bu uzay seyahati maliyetini büyük ölçüde düşürecek:

http://www.radioaustralia.net.au/international/2015-11-25/space-tourism-a-possibility-after-blue-origin-successfully-launches-lands-space-vehicle/1518518

http://www.mirror.co.uk/news/world-news/giant-leap-space-travel-blue-6895373

İkinci olarak, NASA Dünyayı saran Set Tünelleri ile ilgili dolaylı bir gösterge buldu.

Üçüncü olarak, Kanadalı bir grup Dünya dışı varlıkların gemilerini arayacak insanların bağışlarıyla finanse edilecek bir uydu projesi geliştirdi.

http://www.express.co.uk/news/science/621720/Alien-disclosure-The-first-ever-satellite-to-hunt-and-image-UFOs-could-go-into-orbit

http://www.openminds.tv/crowd-sourced-satellite-project-seeks-ufo-disclosure/35713Projeye katkıda bulunacak insanlar uydunun datasına giriş hakkı kazanacak. Bu Dünya yörüngesinde, toplum tarafından fırlatılacak ve aktif bir şekilde Dünya Dışı varlık arayacak ilk uydudur ve daha da önemlisi kontrolü NASA'nın değil, insanların elinde olacaktır. NASA ISS canlı görüntülerini keser kesmez bu uydudan resimler aldığınızı hayal edin:


http://www.express.co.uk/news/science/621741/NASA-cut-space-station-live-feed-after-bizarre-donut-UFO-stalked-ISS


http://www.collective-evolution.com/2015/01/23/nasa-cuts-live-iss-video-feed-as-ufo-appears-real-footage/


Işık güçleri yardım edebilecek ve yardım etmek isyen kişilerin buradan bağışta bulunmasını istedi:

https://www.indiegogo.com/projects/cubesat-for-disclosure-low-earth-orbit-satellite#/story

Işığın Zaferi!

No comments:

Post a Comment