16 November, 2015

Arkonların Yenilgisi

Cobra'nın 8 Mayıs 2012 tarihinde yayınlanan orjinal yazısından alınmıştır : "Fall of the Archons"


Bazı insanlar için şok edici olacağından bu bilginin yayınlanması hakkında endişelerim vardı fakat yayınlama talimatı geldi. Son gelişmelerle yayınlanmasına ikna oldum. Bunu korku salmak için değil, bilgi verme amacıyla yayınlıyorum. Durumun farkındalığına varırsak toplu bilincimiz bunu çözecektir. Bu görkemli bir zaferle sonuçlanan, karanlık güçler ve ışık güçleri arasındaki olayın büyük resmidir.

25,000 yıl önce karanlık güçler dünyayı karantinaya alarak insanlığı esir aldılar. Görsel gerçeklikte bir kontrol sistemi yarattıklarından bu karantinadan kimse kaçamamıştır. Bu görsel kapanı beslemek için Kaynak ile bağlantısı olan Işık varlıklarını tuzağa düşürdüler.

Bu sanal gerçeklik kontrol sistemi hala bir ölçüde mevcuttur ve genellikle matrix olarak adlandırılır. Fiziksel 3. boyutta kontrol işleyişi Orion-Babylon tarzı borç tabanlı finansal sistem köleliği ve medya zihin programlaması yoluyla sağlanmaktadır. Eterik, astral ve zihinsel planda kontrol; Philadelphia deneyindeki (savaş gemisi deneyleri) gibi elektomanyetik uzay deformasyon odalarıyla gerçekleştirilmektedir. Bu odalar kapalı devre bir illüzyon yaratır ve sonsuzluk gibi görünür, bu yüzden çok az varlık bundan kurtulmuş/özgürleşmiş/aydınlanmıştır.

Bu Matrix Arkonlar denilen (Yunanca Yönetici demek) varlıklar tarafından yönetilir, bu varlıklar Andromeda Galaksisinden gelen ve karanlığı deneyimlemeyi seçen varlıklardır. Ana Kaynak ile tekrar bağlantıyı reddetmişlerdir. Binlerce yıl boyunca karanlık imparatorluklarını genişletmek üzere genetik mühendisliği ile Drako ve Reptilyan ırklarını yaratmışlardır.

Dünya gezegeni bu karanlık imparatorluktan kurtarılacak son gezegendir. Şu anda Dünyada çok az Arkon kalmıştır.

Eterik ve astral boyutta Karma Lordları olarak bilinirler. Ve enkarne olanların yaşam planları büyük ölçüde onların kararına bağlıdır. Ailelerimizi onlar seçer ve hayat şartlarımızı bir dereceye kadar onlar belirler. Bu program Karma olarak bilinir. Astral plandaki gelişmiş dalga formu üreten teknolojileri ile gezegen enerjilerinin astral akımlarını manipüle ederler ve bunları kötü astrolojik etkiler yaratmak için kullanırlar. İmplantlar vasıtasıyla uzay zamanda kara delik anormalliği oluşturarak bozuk uzay-zaman döngüsü yaratırlar. Bu da insanların akıl ve ruh sağlığını karışıklılığa sürükler. İmplantlar güçlü elektronik aygıtlarla her insanın zihinsel, astral ve eterik bedenlerine yerleştirilen programlanabilir kristallerdir.

Eterik ve düşük astral düzeyde Drako yöneticiler Matrixi yerinde tutmak için yapay zeka teknolojisi kullanırlar. Varlıklarda herhangi bir uyanışı farkeden alarm sistemleri vardır; uyanan kişi Matrix'de ışığıyla bir delik açılmasına sebep olur ve Drakolar, köle savaşçı Reptilyanı o uyanan varlığın titreşimini düşürüp deliği kapatması maksadıyla, uyananın psikolojik zayıf noktalarına baskı uygulaması için gönderir. Aynı zamanda bu köle savaşçı Reptilyan varlıklar, dünyaya enkarne olan varlıkların zihin ve duygularına sürekli baskı uygularlar ki ruhsal gelişimleri engellensin ve özgürlük için savaşma istekleri baskılansın. Bu yeterli gelmezse, amip benzeri varlıkları da ek baskı yaratmak için gönderirler. Tüm bu negatif varlıklar genelde astral ve eterik düzeyde uzay-zamanın bozuk kıvrımları arasında saklanırlar:

Foam3

Güçlerini korkudan ve gizli planlarından alırlar. Işık, cesaret ve gerçek karşısında tüm güçlerini kaybederler. Bunu korkusuzca bilirsek, ışığın farkındalığı uzay-zamanın kıvrımları arasında güçlenecek ve tüm negatif varlıklar dünyanın astral ve eterik düzeylerinden uzaklaştırılacaklardır:


Fiziksel planda Arkonlar Jesuit organizasyonu içinde enkarne olmakta ve yöneticilerini (Finansal sistemi yöneten Drako İlluminati), savaşçıları (İlluminatı'yı koruyan Reptilyan paralı askerler) ve bunların köleleri ( 9-5 arası çalışan insanlar) ruhsal olarak kontrol etmektedirler. Jesuit toplumu ve 33. derece Masonlar İlluminatiyi bir arada tutmaktalar. Bu yapı nihayet çözülmekte ve ayrılmaktadır.

Arkonların İstilası

Arkonlar ve onların boyunduruğu altındaki uzaydan gelen Drako ve Reptilyan ırklarının bilinen insan tarihinde üç ana istilası vardır. Hepsi fiziksel ve ruhsal planda gerçekleşmiştir.

Birincisi MÖ 3600 civarında olan Kurgan istilasıdır. Burada karanlık varlıklar Kafkasya portalından giriş yapmışlardır:

Kurgan

O zaman amaçları neolitik Avrupa'da gelişen neolitik Tanrıçalara tapınma kültürünü yok etmekti. Bizim Ana Kaynağa direk bağlantımız olan feminen enerji yüklü Tanrıçaya saygıyı yok etmek istiyorlardı:


İkinci Kazar istilası MS 393 civarında oldu, karanlık varlıklar aynı Kafkasya portalını kullandılar:

Khazar

Bu istilanın amacı da ruhban okullarını, hristiyan agnostik grupları ve doğaya tapan putperestlik inancını yok etmek ve bunları Kült Hıristiyan zihin programlaması ile değiştirmekti. Bu program daha sonra düşük astral planda yaratılan görsel gerçeklik cehennemleriyle geliştirildi ve bu, Katolik kilisesinin yerini sağlamlaştırmada kullanıldı.

Üçüncü istila 1996 da Kongo'da gerçekleşti. Karanlık varlıklar savaş yorgunu Kongo, Ruanda va Uganda'dan giriş gerçekleştirdi. Bu istilanın yoğunlaştığı ana eterik ve astral düzeylerdi. Amaçları Yeni Çağ ve yükseliş hareketlerini yok etmek ve 1995 de başlayan kitlesel uyanış sonucu zayıflayan Matrixi kuvvetlendirmekti. Bir çok insan; bu istilayı bilmez çünkü 1996 öncesi Dünyada var olan Işıkla ilgili hatıraları 1996-1999 yılları arasında yapılan yoğun implant yerleştirilmelerinden dolayı silinmiştir.

Işığın Zaferi

Geçen yılki Kasım 11:11:11 portal aktivasyonundan sonra nihayet Matrix dağılmaya başladı. Hemen sonrasında nihai kurtuluşumuzla son bulacak olaylar gerçekleşmeye başladı (Keenan Davası) Dünya kurtuluşa kavuşacak son gezegen olduğundan, bu sefer dışarıdan hiçbir Arkon istilası olamaz.

Belirleyici savaşın Venüs transit portalında 5 Haziranda gerçekleşmesi bekleniyor. Şu anda bu dönüm noktası zaman çerçevesindeyiz. (Bu yazı 8 Mayıs 2012'de yayınlanmıştır) Ne kadar Işığın Zaferinden emin olsak ve tüm negatif varlıklar yok edilse de, oldukça uyanık olmamız gerekmektedir.

Astral plandaki Arkonlar dünya üzerindeki kilit pozitif güçlerin psikolojik zayıf noktalarına ayrılık ve çatışma haline girmeleri için baskı uygulayacaktır. Bu, Kabal'ın çöküşüne gerekli yoğunlaşmayı bozmak, küçük kavgalar çıkarmak amacı taşımaktadır. Acil olarak bu tartışmalardan uzaklaşmalı ve bu konulara odağımızı kaybetmemeliyiz. Kurtuluş farkındalık akımı Arkon etkisini aşmak için yeterlidir, fakat hala gereksiz gecikmelere sebep olacak kadar güçleri vardır. Kabal'ın kitlesel tutuklanması sadece fiziksel bir operasyon değildir, ruhsal destek de gereklidir ki insanlık paniğe kapılmasın.

Belli bir noktada Galaktik Merkez Güneşinin enerjileri astral ve eterik planlarda tüm matrix engellerinin üzerine düşerek onları yakacak ve tüm negatif varlıklar elimine olacaktır. Ve bir kehanette güzel bir şekilde anlatıldığı gibi bunların yerlerini melekler ve ruhsal eğitmenler alacaktır:


"Perde Aşağı İnmeli, Bitiyor, Işık Geliyor"

Son adım sadece perdeyi aşağı indirmektir. Bu yapılmalıdır ve olaylar hızla bunu takip edecektir.

Kaynak bütün o enerjiyi, perdeyi yok etmek için gönderecek ve Hadiseler nerdeyse hemen başlayacaktır.

Gizli programların saklanacak ne yerleri, ne portalları, ne araçları kalacak, hiç bir şeyleri kalmayacaktır. Onlar sona erdirilecek ve ışığın parlaklığı bizi saracaktır.


No comments:

Post a Comment