28 October, 2015

Corey Goode Kimdir?


Corey Goode takma isimli kişi öngörü yetenekleri olan sezgisel empatik olarak daha 6 yaşında gizli MILAB programlarına alımıştır. Kendisi bu programlarda 1976-1986/87 yılları arasında eğitim görmüş ve çalışmıştır. MILAB’teki son zamanlarına doğru, insan tipindeki Dünya Dışı Süper Federasyon Konseyinde devir daim eden Dünya Temsilcisi Koltuğuna (gizli Dünya hükümet grupları tarafından paylaşılan) sezgisel empatik destek rolünde atanmıştır.

MILAB terimi ordunun karanlık operasyon programlarında kullanılmak üzere insanları kaçırarak beynini yıkadığı ve eğittiği programlar anlamında kullanılır.

Goode’nin yetenekleri, Gizli Uzay Programlarının bir parçası olarak, Dünya dışı varlıklarla iletişiminde (arayüz olmasında )önemli bir rol oynadı.20 yıllık hizmeti boyunca İzinsiz Girmeleri Önleme ve Sorgulama Programı, Yardımcı Özel Konu Uzay Araştırmaları görevi, yıldızlararası gemi sınıfı görevi ve daha başka çeşitli görevlerde çalıştı. Tüm bunlar “20 ve Geri” anlaşması dahilinde 1986/87-2007 tarihleri arasında, bugüne kadarsa bir süre önce göreve geri çağırılması ile gerçekleşti.

Goode şimdi bilgi teknolojileri ve iletişimi endüstrisinde çalışmakta ve donanım ve yazılım sanallaştırma, fiziki ve bilgi teknolojileri güvenliği, elektronik karşı gözetim, risk değerlendirme, yönetici koruma, Teksas Ordu Eyalet Muhafızı (2007-2012), Emir-Kontrol-İletişim-Hesaplama-İstihbarat (C4I) görevlerinde 20 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Teksas Ordu Güçlerindeki zamanının Gizli Uzay Programı hizmetiyle bir ilgisi yoktur.

Goode şimdi sezgisel empatik görevlerine devam etmekte olup, onu Dünya dışı varlık federasyonlarında ve konseylerinde, birçok varlık ile arayüz olarak onları temsil etmek, Gizli Uzay Programları İttifakına irtibat kişisi olmak ve insanlığa önemli mesajları iletmek üzere seçen, Küre Varlıkları İttifakından Blue Avianlarla (Dünya Dışı Mavi Kuş Irkı) direk fiziki kontak halindedir.

Bilgiler http://spherebeingalliance.com/about-me sayfasından alınmıştır.

No comments:

Post a Comment