22 September, 2015

23-28 Eylül 2015 Arası Bizi Neler Bekliyor?

Öncelikle astrolojik olaylar olarak bu haftanın önemini vurgulamak isterim. Biliyoruz ki astrolojik olaylarların gerçekleştiği dönemlerde Dünya'nın manyetik alanında büyük değişmeler olmakta, yeni portal aktivasyonları gerçekleşmekte ve bu da direk olarak yükseliş ve tam bilince ulaşmamızda bize hız kazandırmaktadır. Bu zaman zarfında bizi etkilemesi beklenen önemli olaylarsa şunlar:

23 Eylül 2015: Sonbahar Ekinoksu
27-28 Eylül 2015: Ay Tutulması-Dolunay

Birçok kanallık yapan tarafından bir süredir 23-28 Eylül 2015 tarihlerinde Dünya'ya giderek artan yoğunlukta gama ışınlarının vuracağı, bu ışınların 28 Eylül'de en yüksek seviyesine ulaşacağı, ve Ganesha Portalının bu süre zarfında aktive olacağı haber verildi.

Bakınız:
https://sacredascensionmerkaba.wordpress.com/2015/09/08/blood-moon-ganesha-portal-sept-23-28-aa-metatron-33rd-dimension/

https://higherdensity.wordpress.com/2015/09/22/what-to-expect-from-the-equinox-eclipse-and-wave-x-by-patricia-cota-robles-9-22-15/

https://higherdensity.wordpress.com/2015/09/22/arrival-of-wave-x-equinox-last-blood-moon-will-berlinghof-channeler-for-cosmic-awareness-9-21-15/

http://galacticconnection.com/michael-love-september-cosmic-wave-increasing-exponentially/#sthash.QMvckgXM.EVSQ0YTC.dpbs

Burada linklerini verdiğim kanalların hepsi ortak olarak bir konuda birleşiyor. O da üzerimize yağacak olan bu enerjilerin bizi yükselme yolunda daha da ileri taşıyacağı. Bu sayfaların büyük bir kısmı ve Matt Kahn, bu tarihlerde 1. grup insanın yükselebilecek frekansa ulaşmış olacağını bildirmekte. Tabi bu bilgileri 21 Aralık 2012 tarihindeki gibi bir hayal kırıklığına uğramamak için dikkatli bir şekilde değerlendirmek gerekir.

Bilim adamlarının dahil kabul etmiş olduğu bir gerçek şu ki, Dünya çok uzaklardan hızla bize yaklaşmakta olan gama ışınlarının etkisi altında kalacak. Bu ışınların bizim üzerimizde nasıl bir etki yaratacağını kestirmek gerçekten zor. İnsan ister istemez yukarıda linklerini verdiğim mesajların doğruluğuna inanmak istiyor. Fakat ya bu başka bir Cabal oyunu ise? Ya yaşayabileceğimiz bir başka hayal kırıklığından da yararlanmak istiyorlarsa?O yüzden bu sefer bu ihtimale karşı daha hazırlıklı olmak zorundayız.

Bizi binlerce yıldır bu unutkanlık büyüsüne mahkum etmiş Cabal'ın bu ışınlar bizi yıkarken nasıl bir oyun planladığı ise bir merak konusu. Bildiğiniz gibi Papa şu an Amerika Birleşik Devletlerinde ve 25 Eylül 2015 günü Birleşmiş Milletler binasında bir konuşma yapacak. Kimisi bu konuşmanın Cabal'ın uzun bir zamandır planı olan "Yeni Dünya Düzeni"nin ilani olacağı konusunda nerdeyse emin. Verilen bilgilere göre CERN projesi gelen bu dalgaların yönünü değiştirebilmek amacıyla ortaya çıkmıştı. Bu projenin başarısızlıkla sonuçlanması onları son olarak bu "Yeni Dünya Düzeni" fikrini ortaya atarak insanlığın dikkatini buraya toplama senaryosuna itti. Yani anlayacağınız Cabal artık son oyununu oynamakta...


Bu onların son oyunu ya da değil, peki bizi bu dalgalar nasıl etkileyecek? AA Metatron unutkanlık perdesinin kalkacağını söylüyor. Başmelek Mikail ise yaklaşık 2.3 milyar ruhun 28 Eylül'de yükseleceğini. Bir başka Başmelek Mikail kanallığı yapan şahıs ise durumun aslında daha anlaşılmaz olduğunu, ilk dalgada bulunanların ışık işçileri olduğunu, onların zaten frekanslarının 5. boyutta (ve hatta 6. boyutta) olduğunu, onların bu süreçte yükselip geri geleceklerini ve insanlığa rehberlik yapacaklarını belirtiyor. Yükselmenin başka bir yere gitmek olmadığını vurgulayıp, zaman ve uzay balonlarından çıkışımız olduğunu dile getiriyor. Şimdi bir ışık işçisi olarak bu bilgiyi görünce ister istemez düşünüyorum, eğer zaten yükselmişsem neden farkı göremiyorum diye, ya da yükselip geri geldiysem neden hatırlamıyorum?


Ben bütün bu bilgiler ışığında, bu ışınların insanlık üzerinde büyük bir etki yaratacağına inanıyorum. Bizlere düşen bu dalgalar üzerimize yağdıkça sakinliğimizi ve pozitifliğimizi korumak ve kendimizi topraklamak. Etrafımızdakiler için sakin ve güçlü olmalıyız. Bizlerin uzun bir süredir uğraştığı temizlenme sürecini yaşamamış insanlar -ki bunlar en yakınlarımız- bu ışınlara çok farklı ve negatif tepkiler verebilirler. Nasıl bizler bu süreçte çok iyi ve çok kötü günler geçirerek geçmişimizin ağırlıklarını serbest bıraktıysak, şimdi sıra onlarda.

Irma Kaye Sawyer'ın aşağıdaki linkte açıkladığı ihtimal dahilinde olan etkiler şöyle:

http://irmaksawyer.com/power-portal-report-for-923-28-2015/?fb_ref=Default&fb_source=message

1. Bu enerjiler kronik veya uzun süreli olan fiziksel ve duygusal problemlerimizi -tüm enerjik bedenlerimizi ve hücresel yapımızı da etkileyeceğinden- iyileştirebilir.

2. Yüksek benliğimizi desteklemeyen düşük enerjili eski inanç sistemlerinden bizi arındırabilir.

3. Bu gerçeklikte oynamak için imzalanan kontratların artık bir anlamı olmadığını anlamamıza ve gittikçe daha fazla perdenin önümüzden kalkmasına neden olabilir.


Bu yüzden sevgili dostlar, önümüzdeki günlerde sizlere tavsiyem gelen enerjileri kabul edin. Onlar üzerinize yağdıkça Gaia Merkeze beyaz bir ışıkla bağlandığınızı hayal edin ve yavaşça taç şakranızdan giren enerjileri Gaia'ya akıtın. Yüksek Benliğinizi vücudunuza davet edin ve sizi bu süreçte kendi ve tümün iyiliği için yönlendirmesini isteyin. Bunu yeni bir oyun keşfetmiş çocuk edasiyla, heyecan ve mutlulukla oynayın.

Sonuç olarak bizler astral ve eterik boyutlarda neler olduğunu henüz göremiyoruz. Bu ışınlar 28 Eylül günü bizleri yükseltmese bile, diğer boyutlarda oluşacak etkilerin fiziksel boyutta baş göstermesi ancak pozitif yönde olacaktır. Şundan eminim ki bu süreçten çok daha güçlü birer varlık olarak çıkacağız. Bundan sonra tek mesele hadisenin gerçekleşerek insanlığa karşı o suçları işleyenlerin yakalanıp yargılanması, ilk kontak, ve bütün insanlığın birer yaratıcı tanrılar olarak 5. boyuta yükselmesi.

Sevgiyle Kalın! Işığın Zaferi Yakında!

No comments:

Post a Comment