28 July, 2015

Cobra'dan Yeni Haberler: Galaktik Sevgi Dalgasi

Bu makale asagidaki linkten cevirilmistir:
http://2012portal.blogspot.com/2015/07/galactic-wave-of-love.html


Galaksimizin merkezinde büyük bir çift yıldız var: bu galaksi icin isik ve hayat kaynagi olan, Galaktik Tanrica, Pleroma, Galaktik Merkez Güneş. Her birinin tamamlanmasi 26.000 yıl alan duzenli bir ritimde kalbi carpar ve nefes alir. Galaktik kalbinin attığı her zaman, Galaktik merkez Galaksi boyunca yüksek gucte fiziksel ve fiziksel olmayan parçacıklar dalgasi gönderir.

Bu Galaktik kalp atışı, 26000 yillik donguyle uyum saglamak icin Dunya ekseninin presesyonunu degistirdi:

https://endgametime.wordpress.com/understanding-precession-of-the-equinox/

Biz şu anda bir Galaktik dalgaya yaklaşıyoruz ve bu da Olayla sonuçlanacak.

Paul Laviolette tarafından cok dogru bir sekilde tarif edildiği gibi, önceki Galaktik kalp atislari oldukça yoğun olmuştur:

http://www.starburstfound.org/downloads/superwave/Nexus2009.pdf

O ve diğer birçok kişi su anki Galaktik kalp atisinin oldukça yoğun olacagini dusunuyor:

http://www.starburstfound.org/superwave/preparedness/nextevent.html


Gerçekte, bu kez bu surecin çok daha uyumlu olmasını sağlamak için Güneş sistemi içinde güçlü Işık güçleri var.

Bu surecte yine de cok fazla duygusal yoğunluk ve tektonik aktivitenin artisi gozlenecektir:


https://kauilapele.wordpress.com/2015/05/15/michael-snyder-right-side-news-5-14-15-40-volcanoes-are-erupting-right-now-and-34-of-them-are-along-the-ring-of-fire/


Ama temel olan bu Galaktik kalp atisi bir kozmik sevgi dalgasi olacak. Bu sevgi enerjisi evrensel kozmik gerçekliğin temelidir ve şimdi bizim kıyılarımıza ulaşıyor. Bu enerji Galaktik oranlara sahip ve ne yapilirsa yapilsin Cabal tarafından durdurulamaz.


Bu enerji birincil anomaliyi ve Gnostik öğretilere gore Yaladaboth denilen Dünya'nın etrafındaki plazma ahtapot varlıgi tamamen temizleyecektir:

http://www.bibliotecapleyades.net/biblianazar/esp_biblianazar_jehovah07.htm

http://www.metahistory.org/gnostique/telestics/MadnessEgo.php

Gnostik efsane Yaldabaoth'un plazma seviyede "kalin bulut" icinde sakli oldugunu acikca anlatiyor:

http://www.gnostic-jesus.com/gnostic-jesus/Syrian-Egyptian/Sethian-creation.html

Galaktik sevginin Pleromik enerjisi Archonlarin tüm sahte öğretilerini asagidaki iki mukemmel makalede goruldugu gibi eritecektir:

http://howtoexitthematrix.com/2015/07/02/is-anyone-coming-to-save-us/

http://recreatingbalance1.blogspot.com/2015/07/ending-lightworkers-loops.html

Biz olaya yaklastikca, enerjiler insanlarin bastırılmış reaksiyonlarıni daha da tetikler. Bu nedenle insanlar icin yapıcı tartışmayi ogrenmeleri ve birbirlerine saldırmaktan vazgecmeleri büyük önem taşımaktadır. Aşağıdaki makalede bunun nasil yapilabilecegine dair aciklamalar bulabilirsiniz:

http://sitsshow.blogspot.com/2015/06/visit-to-icc-site-on-mars-tsunamic.html

American Kabuki bunu daha da basit tarif ediyor:

http://americankabuki.blogspot.com/2015/07/truth.html

Birçok kişi Galaktik dalganin Eylül ayında hatta bundan önce bizi vurmasini bekliyor. Karmaşıklık dalga analizi, ilk artmış olasılık zirvesini Ekim-Aralık süresi içinde gösterdiğinden bu ihtimal dusuk. Karmaşıklık dalga analizi kozmik döngülere ve ozgur irade vektor analizine dayali olarak gelecekteki eğilimleri tahmin eden Direniş Hareketi'nin çok gelişmiş bir bilgisayar modelidir.

Sunu anlamak onemlidir ki "Olay" bizim global bilincimiz ve Galaktik Merkez arasındaki aktif bir etkilesimdir ve Galaktik enerjiler bizim onlari alabilme yetenegimize gore gelmekte.Birçok kişinin en kısa sürede uyandırilmasinin bu kadar önemli olmasının nedeni budur.

Galaktik Merkez ile meditasyonlarinizda kisisel bir bag kurmaniz da sizin icin iyi olacaktir. Uzerinizden akan enerjiler cok guclu olursa, Galaktik Merkezden enerjileri yumusatmasini isteyebilirsiniz.

Galaktik Merkez, Pleroma, ile aktif iletişimimiz, zaman dogru oldugunda olayi tetikleyecek bir geri besleme döngüsü yaratıyor.

Kurtulus Yakinda!

No comments:

Post a Comment