08 June, 2015

Cobra'nin verdigi pazar gunleri meditasyonu

Herkese Merhaba!

Işık işçileri olarak bizler her Pazar günü aynı saatte bir meditasyon yapıyoruz. Aşağıda bu meditasyonun nasıl yapıldığını Cobra portal’dan çevirdim. Umarım siz de katılırsınız.

Sevgi ve Işık!

Cevirilen link:
http://2012portal.blogspot.com/2015/02/weekly-liberation-meditation-update.html


Pazar günleri yapılan haftalık özgürleşme meditasyonuna mümkün olduğunca çok kişinin katılması son derece önemli. Bu meditasyon ışık güçlerinin ışık enerjisini gezegen yüzeyinde topraklayarak ışık gridini güçlendirmesine yardım ediyor, ki bu da büyük kurtuluş sürecini hızlandırıyor.

Yüzey insan nüfusu gücü içinde meditasyonu yapan insan sayısı olayın zamanının hızlanmasında tek başına en önemli faktör.
Bu meditasyonu her pazar günü yıl boyunca tüm dünyada 19:00 GMT yani 22:00 Türkiye saatinde yapıyoruz
Meditasyonu şu şekilde yapıyoruz:
Meditasyonu yerde bağdaş kurarak ya da dik ve rahat bir şekilde oturarak yapabiliriz.

1. Gözlerinizi kapatın. Birkaç dakika boyunca aklınızı ve vücudunuzu dikkatinizi nefes alıp vermenize vererek rahatlatın.

2. Mavi elektiriki bir ışık direğinin Galaksi Merkez Güneşinden çıkıp vücudunuzdan geçerek Dünya merkezine gittiğini hayal edin. Bu ışık direğini bir kaç dakika aktif tutun.
Daha sonra Dünyadaki tüm negatif varlıkların ve onların negatif ruhani teknolojilerinin ve sihirli aletlerinin plazma, eterik, ve astral seviyelerden (Işığın fiziksel olmayan özgürlük savaşçıları tarafından) bu ışığa eskort edildiklerini hayal edin. Bunun barışçıl ve pürüzsüz bir şekilde gerçekleştiğini gözünüzde canlandırın.
Dünyanın sonunda tüm ruhani kölelikten,kötü Archon, Reptilian, şeytan, ve diğer negatif fiziksel olmayan varlıklardan kurtulduğunu gözünüzde canlandırın. Bütün karanlık varlıklar gidip sadece ışık kalana kadar plazma, eterik, ve astral seviye titreşimlerinin gittikçe daha hafif ve aydınlık olduğunu hayal edin.

3.Karanlık Kabal toplumunun fiziki üyeleri merkez banka suçlusu Rothschilds ve Rockefeller aileleri, Henry Kissinger, George Bush, ve the Jesuits (din tüccarları) gibi diğer Kabal üyelerinin barışçıl bir şekilde teslim olduklarını, güçlü pozisyonlarını bıraktıklarını, finans sistemi ve medyadaki kontrolü serbest bıraktıklarını hayal edin. Sivil otoritenin teslim olmak istemeyen Kabal üyelerini tutukladıklarını gözünüzde canlandırın.

Bu sürecin tüm dünyada barışçıl ve pürüsüz bir şekilde gerçekleştiğini hayal edin. Dünyanın artık paraya olan kölelikten, şeytani diktatörlerden, ve düzenbaz politikacılardan arındığını hayal edin.

4. Parlak beyaz bir ışık girdabının Kabal yandaşı politikacıların, yüksek rütbedeki organizasyon yöneticilerinin, paracı CEO’ların, öldüren droneları kullanan pilotların, tetiği çeken askerlerin, büyük silahları kullanan personelin, akademisyenlerin, fanatik dincilerin vs. ruh çakralarından (başlarının 10-15 cm üzerindeki çakra) enerji alanlarına ve kişiliklerine düştüğünü ve onları ışığın varlığına uyandırdığını, Kabaldan uzaklaşmalarına rehber olduğunu, ve onlara karanlıklardan uzaklaşmak için güç verdiğini hayal edin.

5. Bütün Kabal yandaşlarının gezegen ışık ağına katıldığını, tüm yokeden ve aldatan silahlarını bıraktıklarını, insanlığa yapıcı bir şekilde katıldıklarını ve işbirliği yaptıklarını hayal edin.

6. İnsanlık için tüm borçların silindiği, refah ödeneklerinin serbest bırakıldığı yeni ve adil bir finansal sistemin olduğu, gelişmiş teknolojilerin ortaya çıktığı, ekosistemin iyileştiği ve insanlığın zulümden kurtulduğu parlak bir geleceği gözünüzde canlandırın. Parlak altın çağı, melekler, periler, yunuslar, tek boynuzlu atlar, ruhani rehberler ve diğer Işık varlıkları ile eterik ve astral düzeyde hayal edin.

İnsanlığın tüm yaralarının iyileştiğini, herkesin Büyük Kaynak ve kendi ruhlarıyla bağlantıya geçmeye esinlendiği ve bu yolda ilerlediğini hayal edin.

7.Ayağa kalkın, kollarınızı başınızın iki yanına kaldırın ve saat yönünde yavaşça dönmeye başlayın.

8. Dönerken vücudunuzu titretmesi için “iiiiiiii” mantrasını söyleyin ve vücudunuzun parlak bir ışık direğine dönüştüğünü ve bu direk içinde milyonlarca gökkuşağı renklerinde yıldızların saçıldığını hayal edin.

9. Birkaç dakika sonra ellerinizi aşağıya indirip dönmeye devam edin.

10. Şimdi “eeeeeeeaaaaaaaa” mantrasını vücudunuzun titreştiğini hissederek söyleyin. Gökkuşağı renklerindeki ışık girdabının kalbinizden tüm dünyaya yayıldığını hayal edin. Ruhani liderlerinizi, Yükselmişleri, Pleiadiaslıları, melekleri, ruh ikizlerinizi, ruh eşlerinizi, ruh ailelerinizi, ve diğer Işık varlıklarını ortamınıza davet edin.

Bir süre bu şekilde dönmeye devam edin. Sonra oturun ve bir süre ellerinize bakarak baş dönmesinin bitmesini bekleyin.

11.Rahatlayınca gözlerinizi kapatıp kendinizi sevgi ile dolu pembe bir yumurta içinde hayal edin.

12. Sonra sevdiklerinizi bu pembe sevgi yumurtası içinde hayal edin.

13. Şimdi de tüm insanlığı ve tüm dünya varlıklarını bu pembe sevgi yumurtası içine sarın.

No comments:

Post a Comment